Nafukovačky k vodě | Akce Letní výprodej | Doprava ZDARMA od 1500 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
566 produktů

Oblečení a móda

Od vtipného trička přes retro plavky po žertovné bačkory

Originální a vtipné oblečení se řadí mezi oblíbené dárky, které zaručeně vykouzlí úsměv na rtech obdarovaného. Udělejte i Vy radost vtipným a originálním oblečením. Neváhejte a inspirujte se naší nabídkou vtipných triček či vtipným dětským oblečením, které díky své originalitě zaujme i rozesměje celou rodinu a co víc, jako dárek rozhodně sklidí úspěch.

Všechny naše dárky si v klidu můžete prohlédnout z pohodlí domova. Případně zkuste vybrat dárek dle hobby.

Jak vybrat vtipné oblečení hravě?

Možná si lámete hlavu při výběru oblečení sami se sebou, natož pak vybrat oblečení pro blízké, že. Nicméně věřte nám, dáme vám pár tipů, jak to zaručeně zvládnout. Výběr vtipného oblečení bude s námi hračka! Zkuste proto i Vy ještě dnes vybrat oblečení, které srší vtipem pro ženy i pro muže a potěšte originálním dárkem.

Tipy na výběr vtipného oblečení

Jistě znáte staré známé pořekadlo „šaty dělají člověka“, které klade na oblečení velký důraz v osobním i pracovním životě. Nicméně u vtipného oblečení můžete popustit uzdu své fantazii a částečně i provokovat své okolí.

Věděli jste, že například červenou barvu si vaše okolí vykládá jako koketerii a provokaci. Naopak bleděmodrá symbolizuje jistotu a je vhodná pokud chcete vzbudit důvěru. Černá je dominantní, upozorňuje na vaši konzervativnost a stabilitu.

Při výběru oblečení se nebojte kombinovat, zkuste spojit tričko a originální papuče. Dnes platí, že kombinovat lze téměř cokoliv a dvojnásob to platí u vtipného oblečení.

Oříškem by mohl být výběr velikosti, ať už trička, plavek nebo noční košile. Věřte mi, i pro mne je to docela věda, protože velikostní sortiment existuje několikerý a často se liší písmenem či číslem. Nejlepší recept pro padnoucí nákup oblečení je vždy si jej vyzkoušet. Nicméně, ne vždy to jde, nakupujeme také dárky nebo objednáváme přes inernet, a proto při výběru dbejte zvýšené pozornosti popisu zboží a zkuste se nenápadně poptat na míry.
A co dělat, pokud si sami nevíte rady s výběrem velikosti, stylu nebo barvy? Nechat si poradit v oblékání může opravdu každý, proto se neváhejte obrátit na blízké obdarovaného. Zcela jistě vám vhodně poradí s volbou.

Rada na závěr

Nebojte se v případě vtipného oblečení popustit uzdu fantazii. Minimálně rozesmějete svým dárkem všechny blízké ;-) Vsaďte na tradiční trička nebo perfektní noční košile. Tajným tipem našeho e-shopu jsou pak vtipné plavky.