Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
149 produktů

Dárková kosmetika

Dárková kosmetika pro všechny

Originální kosmetické balíčky, gely a mýdla pro každého - to jsou kosmetické sady, které mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké. Na své si příjdou všichni ti, kteří chtějí obdarovat své nejbližší. Naše kosmetika bývá často věnována jako milý dárek, využijte proto i Vy našich zkušeností a tipů na originální dárkovou kosmetiku v podobě balíčků s pivní kosmetikou, žertovných sprchových gelů či ručně vyráběných mýdel.

Darujte originální kosmetiku jako vhodný dárek i Vy a potěšte své blízké. Inspirujte se našimi tipy na kosmetické dárky!

Všechny naše dárky jsme pečlivě vybrali z široké nabídky dle našich zkušenosti. Vybírejte dárky z pohodlí domova.

Kosmetika jako dárek

Poslední roky je kosmetika oblíbeným dárkem pro blízké i kamarády. Připravili jsme proto pro Vás mnoho nápadů a tipů na kosmetiku dle vašich nejoblíbenějších produktů. Zkuste se vyhnout tradiční kosmetice a udělejte svému partnerovi či partnerce parádní radost s exkluzivním balením kosmetiky, kterou jen tak někdo v rodině nemá.

Zejména při výběru kosmetiky jako dárku vám však doporučíme konzultaci minimálně s blízkými obdarovaného či přímo s obdarovaným. Výběr kosmetiky má svá pravidla a po jejich přečtení naznáte, že porada před nákupem má svůj význam.

Jak vybrat kosmetiku jako dárek?

Hned v úvodu bychom upozornili, že na tuhle otázku nejde odpovědět universálně. Ono se může zdát, že koupíte krém a sprchový gel a máte vyhráno. Nicméně nic není tak jednoduché, jak se může zdát a proto vám přinášíme pár tipů na výběr kosmetiky, které vám pomohou při rozhodování.

1. Zjistěte typ pleti

Znát svůj typ pleti ve spojení s kosmetikou je důležité z mnoha důvodů. Platí zcela jednoduché, přitom zásadní pravidlo - každá pleť potřebuje něco jiného a každý je originál. Nevhodně zvolený kosmetický přípravek může napáchat víc škody než užitku.

2. Proč volíte tento kosmetický produkt

Popřemýšlejte, za jakým účelem chcete koupit daný produkt. Obdarujte své blízké dárky, které jsou praktické, ale zároveň udělají velikou radost. Zejména u kosmetiky se důkladně zamyslete. 

3. Užívali byste sami kosmetiku, pokud byste jej dostali

Při výběru dejte nejen na radu profesionála, ale taktéž na své vlastní uvážení. Pokud byste měli radost z dané kosmetické sady, pak volíte správně. Vybíráte sadu narychlo a nevíte si rady, dejte tomu čas.

Případně zkuste vybrat dárek podle konkrétní příležitosti, které jsme pro vás vybrali pečlivě a s láskou.

Kromě typu pleti, pochopení, jak vaše pleť funguje a ujasnění si, k čemu přípravek má vaší pleti sloužit, je skvělý se zamyslet i nad dalšími otázkami.

Jaké má obdarovaný požadavky na složení krému.
Jak zralá je vaše pleť.
Kolik jste ochotní investovat do dárků s tématikou kosmetiky.

A pak vyberte ten pravý dárek, který zaručeně potěší i nejnáročnější uživatele.