Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h

Reklamace nebo vrácení zboží

Při jakékoliv komunikaci prosíme vždy uvádějte pro urychlení Vaše číslo objednávky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------


Reklamace vadného zboží
(např. nefunkční, poškozené zboží, jiné množství nebo jiný produkt z naší strany)

Při reklamaci nás prosím vždy předem kontaktujte na náš email [email protected] nebo případně volejte tel. 511 115 070 a domluvíme se na postupu reklamace. Pro rychlejší komunikaci uvádějte číslo Vaší objednávky, závadu a přidejte rovnou foto zboží. V mnoha případech (rozbití) nám totiž stačí zaslat jako důkaz fotografii. Pokud bude třeba přece jen zaslat produkt zpět (závady, nefunkčnost), tak Vám zařídíme dopravu zdarma přes výdejní místo Zásilkovna.cz. Neposílejte prosím sami přes Českou poštu.

Pro zjednodušení a urychlení vyřízení doporučujeme vytisknout a vyplnit reklamační formulář, který zašlete spolu s reklamovaným zbožím na naši adresu. V případě nemožnosti vytištění stačí přepis důležitých údajů na papír. Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve od doručení, ve složitějších případech do 5 pracovních dnů, nejpozději dle zákona ve lhůtě 30 dnů od uplatnění reklamace. Pro rychlejší vyřízení uvádějte i Vámi doporučené řešení, jestli máte zájem o nový produkt (pokud je skladem a možnost dodání) nebo již zboží nechcete a upřednostňujete vrácení peněz. Rádi vyjdeme vstříc a urychlíme tak celý proces pokud je to možné.

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Rostislavovo nám. 7
612 00  Brno


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vrácení zboží při odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

V případě Vámi nevyhovujícího zakoupeného zboží doporučujeme vytisknout (postačí i opis) a vyplnit formulář při odstoupení od smlouvy (vrácení zboží). Zašlete jej nejlépe spolu se zbožím, nejpozději však do 14 kalendářních dnů, od převzetí, na naši adresu, urychlíte tak vyřízení Vašeho požadavku. Lhůta 14 dnů běží od následujícího dne od převzetí nebo doručení Vámi objednaného zboží až do dne doručení k nám. Za doručení se považuje nejen fyzické doručení ale i předem oznámení mailem.

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Rostislavovo nám. 7
612 00  Brno

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výměna špatné velikosti

V případě špatně vybrané velikosti zvoleného trička, nočních košil a jiného oblečení Vás prosíme pro rychlejší výměnu o vrácení zboží jako odstoupení od smlouvy do 14 dní a na požadovanou velikost si vytvořte novou objednávku. Děkujeme za pochopení.Veškeré další informace najdete v obchodních podmínkách. Nebo nás kontaktujte mailem [email protected] nebo 511 115 070.