Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h

Reklamace nebo vrácení zboží

Při jakékoliv komunikaci prosíme vždy uvádějte pro urychlení Vaše číslo objednávky.

Reklamace vadného zboží (např. nefunkční, poškozené zboží, v jiném množství nebo jiný produkt)

Při reklamaci nás prosím vždy předem kontaktujte na [email protected] nebo tel. 511 115 070 a domluvíme se na postupu reklamace. V mnoha případech nám totiž stačí zaslat jako důkaz fotografii. Pokud bude třeba přecejen zaslat produkt zpět, tak Vám zařídíme dopravu zdarma. Neposílejte prosím sami přes Českou poštu.

Pro zjednodušení a urychlení vyřízení doporučujeme vytisknout a vyplnit reklamační formulář, který zašlete spolu s reklamovaným zbožím na naši adresu. V případě nemožnosti vytištění stačí přepis důležitých údajů na papír. Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve, ve složitějších případech do 5 pracovních dnů, nejpozději dle zákona ve lhůtě 30 dnů od uplatnění reklamace.

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Rostislavovo nám. 7
612 00  Brno

 

Vrácení zboží při odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

Doporučujeme vytisknout a vyplnit formulář při odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)  a zašlete jej nejlépe spolu se zbožím, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení na naši adresu, urychlíte tak vyřízení Vašeho požadavku. Lhůta 14 dnů běží ode dne převzetí zboží. 

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Rostislavovo nám. 7
612 00  Brno

Výměna špatné velikosti

V případě špatně vybrané velikosti zvoleného trička, nočních košil a jiného oblečení Vás prosíme pro rychlejší výměnu o vrácení zboží jako odstoupení od smlouvy do 14 dní a na požadovanou velikost si vytvořte novou objednávku. Děkujeme za pochopení.

Veškeré další informace najdete v obchodních podmínkách. Nebo nás kontaktujte [email protected] nebo 511 115 070.