Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h

Reklamace nebo vrácení zboží

Prosíme pro urychlení vyřízení vždy při jakékoliv komunikaci uvádějte Vaše číslo objednávky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Vrácení zboží při odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

V případě Vámi nevyhovujícího zakoupeného zboží jej zašlete přes jakéhokoliv dopravce, ale přímo na naši adresu a to nejpozději do 14 kalendářních dnů od převzetí. Doporučujeme vytisknout (popřípadě opis) a vyplnit tentoformulář při odstoupení od smlouvy (vrácení zboží), který zašlete spolu se zbožím, urychlíte tak vyřízení Vašeho požadavku. Lhůta 14 dnů běží od následujícího dne od převzetí nebo doručení Vámi objednaného zboží až do dne doručení k nám. Za doručení se považuje nejen fyzické doručení ale i předem oznámení mailem. Poštovné při vrácení je plně hrazeno ze strany zákazníka.

Zásilka musí být doručena přímo na naší adresu:

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Rostislavovo nám. 7
612 00  Brno

Zboží musí být při přepravě adekvátně zabaleno, aby nedošlo k případnému poškození. Odesláním tohoto zboží za zásilku odpovídáte. Případná škoda bude dále řešena dle obchodních podmínek a práva z vadného plnění, celé znění najdete zde: https://www.darkyhry.cz/content/3-obchodni-podminky

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reklamace vadného zboží
(např. nefunkční, poškozené zboží, jiné množství nebo jiný produkt z naší strany)

Při reklamaci nás prosím vždy předem kontaktujte na náš email [email protected] nebo případně volejte tel. 511 115 070 a domluvíme se na postupu reklamace. Pro rychlejší komunikaci uvádějte číslo Vaší objednávky, popište závadu a přidejte rovnou foto zboží. Urychlíte tak vyřešení reklamace.

Pokud po schválení bude potřeba zaslat produkt na reklamaci (závady, nefunkčnost), tak Vám zařídíme dopravu zdarma přes výdejní místo Zásilkovna.cz. Nemusíte tak sami posílat zboží na vlastní náklady.

Pro zjednodušení a urychlení vyřízení doporučujeme vytisknout (popřípadě opis) a vyplnit tento: reklamační formulář, který zašlete v balíčku spolu s reklamovaným zbožím na naši adresu. V případě nemožnosti vytištění stačí přepis důležitých údajů na papír. Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve od doručení, nejpozději dle zákona ve lhůtě 30 dnů od uplatnění reklamace. Pro rychlejší vyřízení uvádějte i Vámi doporučené řešení, jestli máte zájem o nový produkt (pokud je skladem a možnost dodání) nebo již zboží nechcete a upřednostňujete vrácení peněz. V případě možnosti rádi vyjdeme vstříc a urychlíme tak celý proces pokud je to možné.

Nezapomínejte prosím vždy uvést a vyplnit celý důvod reklamace na tento formulář. Děkujeme.

Adresa pro doručení zásilek:

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Rostislavovo nám. 7
612 00  Brno

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výměna špatné velikosti

Výměnu velikostí v našem e-shopu neprovádíme. V případě špatně vybrané velikosti zvoleného trička, nočních košil a jiného oblečení Vás prosíme pro rychlejší výměnu o vrácení zboží jako odstoupení od smlouvy do 14 dní a na požadovanou velikost si vytvořte novou objednávku. Urychlíte tak celý proces. Děkujeme za pochopení.Veškeré další informace najdete v obchodních podmínkách. Nebo nás kontaktujte mailem [email protected] nebo 511 115 070 (po-pá 9-16 hod).