Vše o nákupu Kontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-17h
Vážení zákazníci, u každého produktu je uveden předběžný termín odeslání při okamžitém objednání. Je to v závislosti na aktuálním vytížení našeho skladu.
Od nás dostanete info v okamžiku odeslání zásilky a od každého přepravce do konce dne i kód pro sledování. Rychlost doručení je poté v průměru za 1-3 dny.

Reklamace nebo vrácení zboží

Reklamace vadného zboží (např. nefunkční, poškozené zboží, v jiném množství nebo jiný produkt)

Pro zjednodušení a urychlení si můžete vytisknout reklamační formulář, který zašlete spolu s reklamovaným zbožím na naši adresu. V případě nemožnosti vytištění stačí přepis na papír. Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve, ve složitějších případech do 5 pracovních dnů, nejpozději dle zákona ve lhůtě 30 dnů od uplatnění reklamace.

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Purkyňova 86
612 00  Brno

 

Vrácení zboží při odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

Doporučujeme vytisknout formulář při odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)  a zašlete jej nejlépe spolu se zbožím, nejpozději  však do 14 dnů od odstoupení na naši adresu, urychlíte tak vyřízení požadavku. Lhůta 14 dnů běží ode dne převzetí zboží. 

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Purkyňova 86
612 00  Brno

Výměna špatné velikosti

V případě špatně vybrané velikosti zvoleného trička, nočních košil a jiného oblečení Vám rádi velikosti vyměníme. Samozřejmě nepoškozené, čisté, nenošené oblečení nejlépe zabalené v původním balení. Zboží prosíme vyměňujte co nejdříve, nejlépe do 14 dní. Zboží stačí zaslat na naší adresu, přiložit číslo Vaší původní objednávky a napsat jakou velikost si přejete zaslat. Jakmile balíček obdržíme a zboží bude skladem, obratem Vám vyměněné zboží zašleme zpět.

Maralex trade s.r.o.
DárkyHry.cz
Purkyňova 86
612 00  Brno