Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
139 produktů

Čokoládové dárky

Objednání čokolád v těchto teplých dnech se nedoporučuje. Objednání je na vlastní zodpovědnost, za případné reklamace nezodpovídáme.

Lahodné čokoládové dárky

V kategorii produktů čokoládových dárků naleznete veškerý nabízený sortiment vyrobený z kvalitní čokolády. Nejen pro ty nejmenší, zde najdete roztomilá čokoládová zvířátka, čokoládové autíčko nebo kamion a další tvary. Pro experty přes počítače můžeme nabídnout čokoládový notebook a každý pivař ocení pivní lahev z čokolády. Potěšte své blízké dárkem z čokolády i Vy.

Čokoládové dárečky pro muže i pro ženy

Z naší široké nabídky dárků z čokolády zaručeně vyberete ten pravý lahodný dar i Vy. Chcete-li potěšit své přátelé, rodinu, děti nebo partnera výjimečným dárkem, pak si vyberte ten čokoládový od nás.

Hledáte-li dárek pro konkrétního člena rodiny, pak se zastavte i do naší nabídky dárků, které zaručeně zahřejí u srdce.

Jak vybrat čokoládu jako dárek?

Nachází se ve vašem okolí někdo, koho řadíte mezi milovníky čokolády? Nebo ji sami milujete? Pak vítejte, z naší nabídky originálních čokoládových dárků si vyberete i Vy. Věděli jste, že čokoláda patří k jedněm z nerozšířenějších sladkostí na světě. Díky našim tipům se v nabídce čokolády zorientujete a vyberete ten pravý dárek z čokolády.

Než si představíme tipy, jak vybrat čokoládový dárek, přinášíme vám pár zaručených tipů na konkrétní dárky. Pro kutila zkuste čokoládové nářadí a pro milovníka piva vyberte čokoládovou pivní láhev

1. Základem je složení

Ta správná tabulka čokolády či výrobek z ní se skládá z co nejméně surovin, ideálně z 3 až 5 dle typu čokolády. Proto při výběru kvalitní čokolády sáhněte vždy po té s nejkratším popisem co se složení týče. Věděli jste, že kvalitní hořká čokoláda by měla obsahovat pouze kakaovou hmotu, kakaové máslo, cukr a emulgátor (pozor, pouze sojový lecitin).

2. Vsaďte na vlastní posouzení vzhledu čokolády

U čokoláda je nejdůležitější chuť, vůně ale i její obal. Na základě těchto parametrů si můžete čokoládu vybrat a být si jistí, že jste zvolili dobře.

Věděli jste, že nákup čokolády jako dárku může mít své výhody?

Pokud jdete koupit vám neznámou čokoládu jako dárek, kupte raději tabulky dvě. Ptáte se proč? Jednu, tu kterou darujete, a jednu, kterou ještě předtím ochutnáte tak, abyste si byli jistí správným výběrem. Jedině tak budete mít jistotu, že dáváte opravdu kvalitní dárek z čokolády.
A co víc, pravá čokoláda je našemu zdraví prospěšná v mnoha ohledech, a proto je odborníky doporučována konzumace v umírněném množství každý den. Neznamená to, že sníte každý den celou čokoládu. Stačí denně pár čtverečků.

Ostatně, čokoláda byla i v minulosti oblíbeným darem pro šlechtičny, milenky i manželky. Vše začalo před více než třemi tisíci lety ve vyspělých civilizacích Střední Ameriky a odtud se čokoláda dostala do Evropy a dalších míst naší planety. Vše začalo v moderních dějinách ve Španělsku, odkud se čokoládové šílenství rozšiřovalo do celého světa. A díky tomu si dnes můžeme pochutnat na kvalitní čokoládě a to různých tvarů, velikostí a chutí

Nyní máte již dostatek informací, jak vybrat dárek z čokolády, proto neváhejte a vyberte vysněný dárek z čokolády ještě dnes i Vy.