Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
151 produktů

Dárky pro tatínka

Dárek pro tátu k svátku i narozeninám

Hledáte a vybíráte dárek pro tatínka? Tipy a nápady na dárky pro tatínka k narozkám i svátku darované od ♥. Přinášíme Vám ty nejlepší dárky pro tátu - originální, vtipné i tradiční. Nezapomeňte, že den musí být výjimečný, vyberte proto dar, zaujme,  potěší či vykouzlí výraz nadšení na tváři Vašeho otce nad dárkem, který zvolíte právě u nás.
Nejen maminky mají svůj výjimečný den, nezapomeňte 3. neděli v červnu na Den otců.

Věřte nám, každý muž sleduje novinky a je šťastný, když má něco jako první. Případně zkuste darovat tátovi originální společenskou hru.

Tipy na dárky pro tátu

Nevíte, jak po letech vybrat originální dárek tatínkovi. Chtěli byste něco jedinečného, co se jen tak nezapomene, co myslíte. A právě pro Vás jsme vybrali na základě našich zkušeností vybrali pro Vaše tatínky. Zbavte své dárky stereotypů a vyberte netradiční dar svému tátovi.
Nechte se inspirovat netradičními originálními dárky pro tatínky, které všechny otce zaujmou, potěší a nebudou skrývat své nadšení. Můžete si vybírat dárek podle jeho zálib, věku nebo dalších parametrů.

Zkuste zapomenout na to, že k narozeninám nebo svátku vašeho tátu opět překvapíte kosmetikou na holení, ponožkami nebo jiným podobným nudným dárkem, co už Váš otec dostal za svůj život několikrát. Pojďme to společně změnit. Odvažte se a vyberte originální dárek pro tatínka.

Jak vybrat dárek pro tatínka k narozeninám i svátku

Při výběru dárku pro tatínka se rozhodně vždy zamyslete, o čem sní a co by ho mohlo potěšit. Zapomeňte na spodní prádlo, sprchové gely nebo deodoranty. Naši tatínkové jsou většinou zvyklí právě na ponožky a trenýrky, ty s námi vynechte a vsaďte na originální dar.

Věřte mi, že silná auta a tvrdý alkohol má rád snad každý muž, nicméně ne vždy jsou cenově dostupné a tak vybrat dárek pro tátu může být pro někoho nadlidský úkol. Hned na úvod bychom rádi zmínili, že neexistuje univerzální návod, jak dárky pro tátu vybrat.

1. Každý táta má své hobby

Nezabere to moc času, zkuste se proto zamyslet, co Váš tatínek rád dělá. Najděte jeho oblíbený koníček a zkuste se trefit do jeho vkusu originálním dárkem.
Má rád hokej? Pak zkuste darovat zážitek a ty správné propriety. Tráví rád čas v lese a při tom sbírá houby? Pak zkuste košík nebo nožík. Jestli táta rád řídí, pak zkuste vsadit na jeho vůz. Dárek pro řidiče opravdu potěší.

2. Tátové si rádi hrají

Může se to znát jako klišé, ale zkuste darovat tátovi originální společenskou hru, u které s ním strávíte svůj čas. Věnujte čas výběru a odměnou Vám bude dárek, co zůstane na věky.

3. Táta rád novinky

Věřte nám, každý muž sleduje novinky a je šťastný, když má něco jako první. Překvapte ho originální novinkou, které bude věnována pozornost rodiny i kolegů v práci.

Cenově dostupné dárky, užitečné dary i originální dárečky, to vše najdete v naší kategorii věnované všem tatínkům. Tátům, co si zaslouží k svátku, narozeninám či ke dni otců jen to nejlepší.