Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
27 produktů

Hry a zábava na Silvestra

Silvestrovská párty - originální a jedinečný Silvestr

Oslavy nového roku zpravidla začínají již na Silvestra, kdy každý z nás touží po originální silvestrovské párty, o které se bude ještě dlouho mluvit. S naším výběrem může Vaše jedinečná silvestrovská párty začít. Pro nejveselejší den v roce - Silvestr - jsme pro Vás vybrali hravé zboží, kterým překvapíte své blízké i přátele.
Oslava příchodu nového roku, která vstoupí do dějin.

Zabavte své přátele originální společenskou hrou. A připravte pořádnou párty. To je to, oč tu na Silvestra běží.

A Silvestr může začít...

Jak oslavit Silvestr originálně?

Silvestra a celkově období konce roku můžeme všeobecně považovat za nejveselejší dny v roce. Silvestr ve stylu "Král je mrtev, ať žije král!" by rád zažil každý a díky nám můžete. Vybrali jsme pro Vás originální produkty, které zajistí Vaši originální párty na Silvestra. Vše závisí na Vašich časových i finančních možnostech.

Máte rádi společenské hry? Preferujete divokou párty? Máme vše, po čem Vaše srdce touží. A věřte mi, Vaše Silvestrovská párty bude nezapomenutelná.

Co neopomenout na Silvestra

Připravili jsme pro Vás pár doporučení, na co se při plánování Silvestrovské oslavy zaměřit. Ostatně, s námi jste vždy v obraze.

1. Až přijde půlnoc, nezapomeňte na výhled

Než odbije zvon, vyrazte ven. Rozhodně si předem vytipujte místa, kde byste mohli společně přivítat nový rok. Tradičně to může být Vaše oblíbené místo v parku nebo v okolí, ze které bude moci sledovat půlnoční ohňostroje. A z vlastní zkušenosti Vám doporučím - nezapomeňte si vzít s sebou šampaňské a skleničky na přípitek. A co takhle lampion štěstí? A co mě vždy dostalo, byly originální konfety.

2. Nezapomentulná dovolená

Mnozí z nás pravidelně vyráží na Silvestra na hory nebo do zahraničí na prosluněné pláže. Zejména příznivci lyžování, snowboardu a celkově zimních radovánek si oslavu v jiné lokalitě než na horách nedovedou představit. Milovníci tepla naopak slaví nový rok na pláži a dráždí kolegy v práci perfektním opálením. Ne každý má však čas či možnost cestovat a tak zkuste přenést atmosféru hor či pláže v klidu domova s našimi produkty určenými na párty.

3. Silvestrovský večírek v pohodlí domova

Někdy se prostě nezadaří. Vaše oblíbená destinace je již plná, nesehnali jste hlídání pro děti či Vám už finanční situace nedovolí další dovolenou. A my máme pro Vás řešení - jedinečný a nezapomenutlný večírek u Vás doma. Zkuste se inspirovat originálními alkoholovými společenskými hrami, ty fungují vždy a všude ;-)
Pozvěte domů pár kamarádů, připravte program a hlavně nachystejte vše tak, aby se hosti cítili jako doma. Uvařte punč, připravte alkohol na půlnoční přípitek, nazdobte pár jednohubek a nazdobte Váš domov.

A nezapomeňte si poslední den v roce, právě na Silvestra, splnit i ta nejtajnější přání.

Ať už se rozhodnete trávit poslední noc v roce jakkoli či využijete některé z našich doporučení, pijte a slavte tak, abyste si silvestrovské oslavy pamatovali. Protože další příležitost oslavit nový rok bude zase až za 365 dnů.