Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
36 produktů

Dárky z lásky

Tradiční i originální dárky z lásky jsou tím nejhezčím dárkem, jakým můžete obdarovat svou drahou polovičku, ať už drsného muže či romantickou ženu. Darem z lásky vyjádříte dostatečně své city, vybírejte proto dárek pečlivě, abyste daným dárkem spíše neublížili. Pečlivě jsme pro vás vybrali ty nejoblíbenější kousky s tématikou souznění, lásky a přátelství. Vyberte si z naší široké nabídky ještě dnes i Vy. Věnovat můžete dárek z lásky, který navodí patřičnou romantickou atmosféru – ať už je to krásná svíčka ve tvaru srdce, zamilované hrnečky či čokoládová pochoutka.

Zkuste vsadit na klasiku, vyberte dárek dle hobby. Uvidíte, že s dárky od nás se zaručeně trefíte.

Jak vybrat dárek z lásky

Jistě nám dáte za pravdu, že vybrat vhodný dárek z lásky je někdy oříšek. Proto jsme pro vás připravili pár tipů, jak vhodný dar z lásky vybrat a nesáhnout vedle. Ostatně, jde nám o to potěšit a vyjádřit naše vřelé city.

Chceme našemu protějšku ukázat, jak moc vám na něm záleží. Vsaďte na originální dárky od nás. Rádi vám s jeho výběrem pomůžeme.

1. Dejte si při výběru záležet
Prostřednictvím dárku vyjádřete své nejhlubší city.  A o to se postaráte vhodně vybraným dárkem. Vsaďte na originální dárek či nevšední zážitek. Upusťte od běžných klišé v podobě čokolády a květiny.

2. Zamyslete se, co pro vás láska znamená
Věděli jste, že láska je také to, když necháte toho druhého, aby vyjádřil své vlastní já napříč všem konvencím. Lásku jako takovou nedokážeme změřit ani zachytit. Láska je citem a má své kouzlo. Často chcete, aby protějšek projevoval lásku vůči vám ve stejné míře jako vy, nicméně si uvědomte, že po vašem boku stojí originál a třeba právě vhodně zvolený dárek je oním vyznáním. Oceňte jej úsměvem a společnými chvílemi ve dvou.

Citáty o lásce

Až vyberete vhodný dárek z lásky z naší nabídky, zkuste jej originálně zabalit a doplnit o některý z citátů, který vaši lásku podtrhne.

„Milovat neznamená hledět jeden do druhého, ale pohlížet společně jedním směrem.“ – Antoine de Saint-Exupéry

„Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým.“ – Henri Fréderic Amiel

„Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“ – Romain Rolland

„Kapka lásky je víc než vodopád zlata.“ – Friedrich Von Bodenstedt „

„Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována...“ – William Shakespeare

Nezapomeňte na své blízké, vyjádřete svou lásku ještě dnes některým z našich originálních dárků z široké nabídky od specialistů. Doporučuje 10 z 10 zamilovaných.