Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
74 produktů

Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou před svatbou

Nechte se inspirovat tipy pro Vaše loučení se svobodou! V dnešní době již patří rozlučka se svobodou ženicha a nevěsty ke každému předsvatebnímu programu. Vyberte si z naší široké nabídky originálních dárků či gadgets i na vaši rozlučku se svobodou. Od balónků a konfet a přes vtipné doplňky nejen na focení až po hry pro odvážné. Nezapomeňte - ztráta svobody se musí patřičně oslavit stejně tak jako vstup do manželství.

Všechny naše originální gadgets k rozlučce se svobodou prostě patří. Případně to rozjeďte s žertovnými dárky, které nesmí chybět ani na vaší rozlučce se svobodou.

Tipy na rozlučku se svobodou

Mezi svatební tradice mimo jiné patří v posledních letech taktéž rozlučka se svobodou, která se koná před svatbou. Cílem je strávit příjemný den či večer s přáteli a současně jako vhodná příležitost k tomu, aby se účastníci svatby a nejbližší okolí nevěsty i ženicha společně seznámili.

Na rozlučku je vhodné dorazit s drobnou pozorností. Co vybrat jako malý dárek si prohlédněte v naší široké nabídce dárků.

Jak na rozlučku se svobodou

Vážené nevěsty, vážení ženichové - o program rozlučky se svobodou se obvykle starají družičky a svědkové. Důležité je, aby nevěsta i ženich spojili mezi sebou všechny účastníky a na všem se domluvili. Mezi rozlučkou ženicha a nevěsty je jeden zásadní rozdíl. Typické rozloučení se svobodou u nevěsty a kamarádek začíná už od rána přípravamia poté aktivním programem až do noci. Naopak, mužská rozlučka se svobodou se řídí krásným heslem, že v jednoduchosti je krása.

Kdy uspořádat rozlučku se svobodou

Věděli jste, že dříve se rozlučka se svobodou pořádala večer před svatbou? Naštěstí, v dnešní době to již neplatí a termín lze zvolit podle toho, kdy se dokážete sejít většina z pozvaných hostů. V tomto případě již pravidla neplatí.

Kdo platí rozlučku

Tak tady už pravidlo určitě dodržte - na "oslavenci" by měla být pouze večeře a první útrata v restauraci. Vše ostatní si už hradí hosté sami.

A na závěr si představíme pár tipů, jaké úkoly dát nevěstě. Zaručeně budete mít o zábavu postaráno :-)

1. Potykat si s někým z personálu
2. Pozvat pohledného muže na baru na panáka
3. Přemluvit barmana na drink zdarma pro nevěstu
4. Zakřičet na celou diskotéku: Miluji ho a budu si ho brát
5. Někomu na ulici v centru města prodat nějakou zbytečnost (nutná příprava předem)
6. Získat pro kamarádku telefonní číslo na hezkého muže

A nezapomeňte, ať už se rohodněte pro jakýkoliv plán rozlučky se svobodou, je nejdůležitější si celý den i noc užít s partou přátel!