Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
68 produktů

Sexy dárky

Přemýšlíte, jak si zpestřit partnerské milostné hrátky či okořenit váš vztah? Udělejte si ve dvou romantický večer a k navození příjemné atmosféry okořeňte tento den sexy dárky s erotickým podtextem. Nebojte se být odvážnější a vneste do zažitého stereotypu opět trochu vzrušení! Pro příjemné chvíle ve dvou zkuste naše tipy na erotické dárky a inspirujte se pro dnešní večer i Vy.

Pro ještě krásnější společné chvíle nezapomeňte na čokoládu. A případně si okořeňte den se společenskou hrou.

Originální sexy dárky s erotickou tématikou

Zevšedněl Vám Váš sexuální život? Chcete překvapit svoji drahou polovičku? Máme účinné řešení a to naše originální erotické dárky, které zažehnou oheň vášně. A vsaďte na naše doporučení, zkuste do vašeho sexuálního života vnést trochu čokolády. Budete překvapení, věřte nám.

Kurz romantiky pro začátečníky i pokročilé

Romantická hudba, příjemné šero, postel zasypaná růžemi, snídaně do postele či vana obložená svíčkami. Oblíbené tipy, které nikdy nezklamou. Nicméně, víte jak vhodně připravit domácnost či čím překvapit drahou polovičku? To si představíme na následujících řádcích.

1. Naslouchejte své polovičce

Vyplatí se být pozorný a každou zmínku či náznak přání si zapište či zapamatujte. Někdy stačí i maličkost. Třeba takový dárek z lásky, co zahřeje u srdce.

2. Netradiční romantická lázeň

Nemusí se to zdát, ale nejen ženy jsou milovnice horké koupele s bublinkami. Věřte nám, i mnozí pánové se rádi po dlouhém dni doslova vyvalí do hřejivé lázně. Rozbijte každodenní rutinu a zvažte společnou koupel v horké vodě plné růží a vonného oleje...

3. Lahodná snídaně do postele

Vstřícné gesto z lásky, kterým svůj protějšek zaručeně potěšíte. Přivstaňte si nejen o víkendu dříve a připravte oblíbenou snídani vašeho partnera či partnerky. Nezapomeňte na donášku až do postele a milý úsměv.

4. Erotická masáž

Bolavá záda nebo namožené svaly? Náročný den plný stresu? Není nic lepšího, než si nechat ulevit od bolesti s jemnou a romantickou masáží. Pustíte-li k tomu ještě relaxační hudbu, romantická nálada na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

A na závěr tajný tip, jak připravit protějšek na romantický večer...
Připravte partnerce či partnerovi malé překvapení do práce. Pokud váš partner či partnerka v práci pravidelně svačí, zkuste malé překvapení v podobě vámi připravené domácí svačiny. Pro potěšení stačí i malý romantický vzkaz do kabelky nebo tašky. Přání hezkého dne nebo pouhé vyznání "Miluji tě" jistě každého potěší.

A pokud hledáte inspiraci na dárek pro partnera či partnerku, zkuste naše originální tipy na dárky a zaručeně rozzáříte svůj protějšek ještě dnes.