Akce -20 % na Vodní svět  |  12.5. Den matek
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
5577 produktů

Dárky pro každého

Originální nápady na dárky

Také hledáte tipy na vhodný dárek? Lámete si hlavu, který z dárků zvolit, aby překvapil i potěšil obdarovaného? Právě pro Vás jsme pečlivě vybrali a roztřídili spoustu tipů na dárky, jenž nezapadnou. Nezapomeňte, že nejkrásnější jsou dárky, které dáváme od srdce.
Závěrem jeden tip, jak vybírám dárky já - odpovím si na pár zásadních otázek. Jaký mám vztah s obdarovaným. Kde je zaměstnán? Jak tráví svůj volný čas? Jaký je jeho zamilovaný koníček?

Zajímají Vás nejnovější tipy, pak zkuste naši sekci novinek plnou dárků. Případně vsaďta na jistotu a vyberte dárek dle hobby obdarovaného.

Jak vybrat dárek, který potěší

Zvolit ten pravý dárek není úplně jednoduché. Právě pro Vás tu máme léty ověřené tipy na dárky pro každého.
Plánujete koupit dárky, na které obdarovaný jen tak nezapomene? Vítejte, jste tu správně.

Pokud se v této chvíli chystáte koupit dárek který potěší nebo se inspirovat na netradiční dárek pro někoho blízkého, máme pro Vás pár nápadů a tipů, jak si s výběrem dárku poradit

Praktické tipy, jak vybírat dárky

1. Zaměřte se dary s duší

Zkuste zvolit dárky, které nejen zaujmou, ale dají člověku ještě něco víc - příběh a příchuť tajemství. Věřte mi, že největší radost mají lidé právě z těch dárků, které je překvapí. Proto vyberte takový dárek, který by si dotyčný sám nekoupil sám od sebe, ač o něm sní.

2. Naslouchejte svým blízkým

Znáte to, někdy Vám dochází inspirace a proto zkuste tento tip - při debatě o dárcích s blízkýmí nebo přáteli, mluvte otevřeně i o částce, kterou jste ochotní za dárky utratit. Když se nad tím zamyslíte, občas právě tím předejdete jistému faux-pas. Nebojte se tedy o dárcích mluvit.

3. Vybírejte dárky s předstihem, vyplatí se Vám to

Při výběru dárků si dejte časovou rezervu. Není nic horšího, než ve shonu koupit první, co Vás napadne. Nečekejte na poslední chvíli. A hlavně, snažte se být při výběru dárku osobní.

Zkuste originální společenskou hru nebo se inspirujte novinkami, které aktuálně frčí. S námi ten pravý dárek rozhodně najdete.