Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
76 produktů

Dárky pro přítele

Originální tipy na dárky pro přítele

Vybíráte dárek pro přítele? Nechte se inspirovat nápady na originální dárky pro přítele. Pokud vám již dochází inspirace a nevíte, co mu koupit za vhodný dárek, vsaďte na náš výběr dárků. Díky bohatému výběru dárečků si vybere opravdu každý. A navíc se nemusí nutně jednat pouze o dárek k svátku či k narozeninám. Příležitost, kdy obdarovat přítele je přece mnoho. Darujte dárek třeba jen tak.

Příležitost, kdy darovat dárek příteli se přece vždycky najde, co myslíte? Ať už vybíráte dárek pro přítele či manžela, vždy zohledněte jeho zájmy i věk. Není nic horšího, než darovat dárek příteli, jenž ve výsledku neocení. To pak postrádá smysl.

Dárek pro přítele k narozeninám

I mně se občas stane, že se nachytám, když vybírám pro přítele dárek, že sáhnu po klasice v podobě kosmetiky či trenek. Ovšem, narozeniny jsou přece jen výjimečným okamžikem, kdy se vyplatí investovat trochu času do výběru vhodného dárku.
Zkuste se dámy zamyslet, co má rád. Zda je to vyloženě nadšenec do sportu, milovník motorismu či vášnivý rybář. Zkuste to letos jinak, dejte si na výběru dárku záležet.

Dárek pro partnera k svátku

Ruku na srdce, občas ten svátek přítele zanedbáme, že? Přitom je to další vhodná příležitost, jak obdarovat svého partnera. Já sázím na jistotu, mám ráda, když mu mohu darovat oblíbenou knižní sérii či kalendářem do garáže. A víte, co můj přítel ocenil nejvíce? Když jsem mu darovala houbu a auto kosmetiku. To byla oslava svátku, jen co je pravda.

Dárek pro přítele k výročí

Víte, že toto je originální způsob, jak mu připomenout, že máte nějaké výročí? Stačí jednou darovat, přetrpět, že on zapomněl. A příští rok se můžete těšit na romantické chvíle u večeře, v kině nebo v divadle. Oslavte s partnerem výročí.

Originální dárek pro přítele či manžela

Lámete si hlavu, jak vybrat originální dárek? Abychom vám to ulehčili, vybrali jsme pro vás několik tipů, které rozhodně nezapadnou v záplavě všedních dnů. Už jste spolu zkusili někdy společenskou hru? Nebo společnou koupel s okvětními lístky růží? No a co teprve taková společná masáž.

Praktické dárky pro muže

Často se píše, že praktické dárky pro přítele jsou už pasé. Opak je však pravdou, vždyť mnozí muži milují kutilství. Zkuste se ho poptat, zda mu něco v dílně nechybí. Nebo by rád něco doma opravil? Neváhejte a zkuste letos vybrat nějaký ten praktický dárek.
A věřte, že dárek od vás vybraný či vyrobený s láskou ho potěší bez ohledu na cenu.