Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
114 produktů

Dárky k výročí

... s námi vyberete dárek k výroči hravě

Slavíte se svým protějškem výročí a chcete jí/ho překvapit nějakým originálním dárkem? Nebo někdo z Vašich blízkým oslavuje a Vy jim chcete přichystat nevšední dárek k výročí? Pak jste tu správně. Máme tu pro Vás několik nápadů na dárečky, které právě k výročí můžete pořídit. S dárkem k výročí od nás 100% zabodujete.

Jak vybrat dárek k výročí?

Ruku na srdce, rozhodování mezi dárky obvyklými a neobvyklými často bývá tím největším stresem. O to větším, když se jedná o výročí. To aby člověk už minimálně půl roku dopředu přemýšlel, co vhodného zvolit k oslavě 1., 5. či dokonce 20. výročí.
V každém partnerském vztahu bychom si měli občas připomenout okamžik, kdy jsme se seznámili či potkali. Nejčastěji si pod výročím představujeme naše datum seznámení, eventuálně následně datum svatby. I proto je vhodné se při oslavě výročí zamyslet, jak vkusně a hlavně originálně partnera potěšit.

Dárky k výročí pro muže

Je pravdou, že dárek k výročí pro muže se obvykle hledá obtížněji. Vymyslet něco pro chlapa, to není občas jednoduché. Obvykle nás opustí vhodné nápady na dárky právě ve chvíli, kdy je nejvíce potřebujeme. Na druhou stranu, kdo jiný než vy znáte svého partnera nejlépe.
Zkuste se zamyslet nad dárkem, který oceníte vy i váš muž. Společné dárky jsou při výročí zpravidla ty nejcennější.

Dárky k výročí pro ženy

Pánové, nebudeme si lhát, otřepaná klasika v podobě večeře, parfému či šperku, už je ohraná. Vaše ženy však u výročí čekají asi trochu víc. Něco, co potvrdí vaše společné city. Doporučujeme proto dárek k výročí pro ženu vybírat opravdu poctivě. Dejte si na čas, nepodceňte význam daru pro vaši partnerku.