Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
156 produktů

Svatební dary

Dárky pro novomanžele - tipy a nápady

Věřte nám, jako svatební dar peníze už nedávejte. Jdete na svatbu a nemáte nápady na svatební dary? Zkuste být originální a darujte netradiční svatební dary z naší nabídky. Vyberte ještě dnes ten pravý dárek pro novomanžele. S našimi dárky nemůžete šlápnout vedle, protože jsou originální a citlivě vybrané na základě našich bohatých zkušeností. Pojďte se podívat.

Nezapomeňte připravit svatebčanům pořádnou párty a darovat něco malého pro štěstí. Naše dárky zaručeně potěší na každé svatbě.

Jak vybrat svatební dar pro novomanžele

Lámete si dnes hlavu s tím, jaký dárek darovat novomanželům při příležitosti svatby? Z vlastních zkušeností víme, že vybrat ten správný svatební dar je pořádný oříšek. Důvodem je zejména snaha trefit se do vkusu novomanželů. Základním pravidlem je - uvědomte si, co mají novomanželé rádi a co vyhledávají.

Jen namátkově, zkuste jako doplněk daru přidat originální svatební lampion nebo něco krásného pro štěstí v jejich společném životě.

Jestliže vám novomanželé neposkytly seznam svatebních darů, nezoufejte. Přinášíme vám několik tipů, které vám ulehčí rozhodování.

Tipy na svatební dary

Na následujících řádcích si představíme několik tipů a rad ohledně svatebních darů. Věříme, že vám pomohou se rozhodnout a potěšit novomanžele.

1. Peníze jako dar - ano či ne?

Můžete si říkát, že obálka s penězi představuje pojistku, když vás do termínu svatby nic nenapadne. Nicméně platí pravidlo, že pokud si to výslovně novomanželé nepřeji, je to bez ohledu na výši obnosu přece jen málo. V jednoduchosti tím naznačujete novomanželům, že vám nestojí za trochu přemýšlení.

2. Kolik peněz investovat do svatebního daru?

Jistě už víte, že svatby jsou velmi nákladné a to nejen pro novomanžele, jejich rodiče ale i samotné hosty, na což se často zapomíná. Nicméně v dnešní době, mnoho novomanželů si od své svatby, mimo společné chvíle s rodinou a přáteli slibuje, že se jim investice vložená do svatby vrátí v podobě darů. Ano, protiřečí si to s bodem číslo 1, ale vždy se najde někdo, kdo obálku přinese ;-)...

Co se financí týče, nikdo od vás nebude očekávat honosný dar, pokud ví, že počítáte každou korunu!

3. Zážitkové svatební dary

Patří novomanželé mezi milovníky zážitků. Využívají každý víkend na nějaké to dobrodružství? Pak sáhněte po adrenalinovém zážitku či vkusném zážitku pro dva. Zkuste se zamyslet nad těmito dary - skok padákem, jízda na surfařském simulátoru, den na střelniči či bungee jumping.

4. Žertovné svatební dárky

Zaručeně víte, že novomanželé mají smysl pro humor? Pobavte je na jejich vlastní svatbě! Vyberte vtipný dárek, který může být hlavním darem nebo jen zábavný doplněk pro jejich život i hosty.

5. Praktické svatební dary

Víte, že novomanželé potřebují pár drobností do výbavy? Jedno doporučení - vybírejte vždy ze seznamu dárků, které si sami sestavili. A druhá rada - vždy je vhodné se domluvit s ostatními. Není nic horšího, než když se sejdou 2 vysavače, 4 konvice a 3 žehličky.

6. Tajný tip

Nezapomeňte, že ať už zvolíte jakýkoli svatební dar, myslete vždy na jeho hodnotu pro obdarované. Nikdy nejde o jeho hodnotu! Mnohem důležitější je radost obdarovaných a sdílení zážitků s ostatními. Byli jste pozvání na jeden z nejkrásnějších dnů v životě páru a je potřeba si celý den náležitě užít.