Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
143 produktů

Pivní dárky

Originální dárky pro milovníky piva

V zemi, kde je pivo doslova národním nápojem se najde vždy někdo, kdo ocení originální pivní dárky v podobě půllitru či vtipného pivního trička nebo praktického otvíráku na pivo. Vyberte si z naší široké nabídky pivních dárků, co vykouzlí úsměv na rtech. Darujte nový rozměr potěšení z piva. Nepodlehněte oblíbené frázi: "Potěšit milovníka piva je jednoduché – stačí mu koupit pivo." a zamyslete se při výběru pivního dárku. Darujte originální či vtipní pivní dárek, z naší nabídky dárků s pivní tématikou si vyberete i Vy.

Zkuste se porozhlédnout i na další originální dárky z naší nabídky. Případně zvolte dárek přesně podle příležitosti.

Jaký dárek vybrat pro milovníka piva

V této kategorií s tématikou pivních dárků si příjdou na své všichni milovníci piva a zejména Ti, co hledají vhodný dárek pro nadšence do piva. Nabízíme zde veškeré zboží, které má spojitost s pivem. Počínaje pivními otvíráky vtipných designů, pivní čepice, pivní pas, který nesmí chybět žádnému správnému pivaři až po půllitry na pivo.

Při výběru vhodného dárku pro pivaře nepodceňte přípravu. Zamyslete se, zda již obdarovaný daný typ dárku nemá či jej nevybral již někdo jiný. Rok od roku bude výběr dárku pro milovníka piva těžší. I proto jsme pro Vás vybrali ty nejoriginálnější dárky, z kterých si vyberete i Vy.

Ostatně, pivní speciály už určitě dostal nespočetkrát. Pivní dárkový koš už nebude originální, zkuste to letos trochu jinak díky našim tipům. Překvapte milovníka piva a věřte mi, Váš originální pivní dárek bude chloubou obdarovaného.

Vtipné i elegantní pivní půllitry

Rádi bychom Vám představili jeden z nejoblíbenějších pivních dárků z naší nabídky mimo trička, a to běžné i samochladící pivní půllitry. Mezi všemi pivními produkty je právě půllitr nejoblíbenějším pivním dárkem. Můžete si u nás zakoupit klasický půllitr, který Vám bude v horkých dnech Vaše pivo sám chladit a udržovat tu správnou teplotu. Tento chladící půllitr je z plastu, který má mezi stěnami gel, jenž po zmrazení udrží teplotu piva po celou dobu.

Pro milovníky drsnějších motivů nabízíme i originální půllitr ve tvaru lebky. Pro ty, kteří si raději potrpí na spojení piva a žen, nabídneme prsatý půllitr, který je ve tvaru ženské postavy, určitě jím nepohrdne žádný správný muž.

Nezapomeňte na pivní pas či praktický otvírák na pivo. Toužíte po originálním pivním dárku? Pak zkuste vkusnou pivní kosmetiku. A teď již, nebudeme zdržovat Váš výběr, vítejte u nás a zvolte ten nejkrásnější dárek pro pivaře díky našim tipům!