Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
55 produktů

Dárky pro děti

Dárky pro děti i miminka - darujte radost

Překvapte své dítě originální dárkem, který jej zaručeně potěší, ať už slaví narozeniny, svátek nebo úspěch v životě ♥. Nápady na dárek pro děti jsme pro Vás vybrali na základě vlastních zkušeností. Vyberte ty nejkrásnější dárky pro děti u nás. Dar pro kluky i holky, pro malé i velké, vše přehledně seřazené za skvělé ceny. Vybrat vhodný dárek nebylo nikdy snažší, tipy na dárky co zaujmou.

Stále jste si nevybrali? Pak zkuste naši sekci hraček a her. Případně vsaďte na originální společenské hry.

Vybrat dárek pro dítě i teenagera bude hračka

Spojení dětí a dárků v dnešní době patří k sobě. Nenajdete dítě, které by s nadšením neočekávalo nadcházející narozeniny nebo svátek. Při výběru dárku je zásadní mnoho faktorů, které při výběru dárku berte v potaz. Zapomeňte na ohrané panenky, moderní autíčka nebo plastové hračky. Vsaďte na kreativní dárky, které zaujmou, potěší a neomrzí. Základním pravidlem je - v případě výběru dárků pro děti berte ohled na to, co dítě zajímá a jaká má přání.

Jak vybrat dárek pro dítě i teenagera?

1. Vyberte bezpečnou hračku

Pro větší děti nebudou problém menší kousky či rozebíratelná hračka. U malých dětí a batolat však nebezpečí vdechnutí či spolknutí berte vážně a vždy vybírejte vhodou hračku s ohledem na věk dítěte.

2. Nakupte hračku u prověřeného obchodníka

Při výběru hračky nebo jiné hry na kvalitní a léty ověřené výrobce, aby dítě nepřišlo do kontaktu se škodlivými látkami, které některé hračky mohou obsahovat.

Pro koho vybírám dárek?

1. Novorozeně a kojenec
Dárek pro právě narozené miminko je spíše dárkem pro jeho rodiče. Přece jen, měkký plyšák nebo hrající hračka dítě zaměstná a daruje pár chvil rodičům. Vsaďte na originální chrastítka nebo jednodušší hračky, které jsou příjemné na dotek a bezpečné. Základem je barevnost, zábavnost a vhodným doplňkem může být tlumený zvuk. Hračka nemusí být drahá ale musí díte zaujmout a poučit.
Obzvláště zde platí pravidlo o bezpečnosti materiálu.
S postupem věku můžete vsadit na oblečení, hračky určené pro učení malého kojence a časem potěší obrázkové knížky nebo jednoduché hrací pomůcky.
 
2. Batole
Ve věku do 3 let vezmou děti zavděk tahacím hračkám od autíčka po nářadí pro kutily. Hudební nástroje a krásné knížky, ty budou u batolat velmi oblíbené.
 
3. Předškolák i školák
Zásadní je budování povědomí o fungování světa, rozvoj motoriky a samozřejmě mozku. CD, encyklopedie i deskové hry jsou na programu dne. Nezapomeňte na hračky, které dítě využije i v budoucnosti. Dárky nemusí být drahé, zásadou je originalita a jedinečnost.
 
Tajný TIP na dárek
 
Dřevěné hračky frčí každý rok, jsou příjemné na dotek, živé a rozvíjejí představivost. Obnovitelné a hlavně, originální. Vsaďte na dřevěnou hračku i Vy.