Vše o nákupu Kontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-17h
106 produktů

Dárky pro děti

Dárky pro děti i miminka - darujte radost

Překvapte své dítě originální dárkem, který jej zaručeně potěší, ať už slaví narozeniny, svátek nebo úspěch v životě ♥. Nápady na dárek pro děti jsme pro Vás vybrali na základě vlastních zkušeností. Vyberte ty nejkrásnější dárky pro děti u nás. Dar pro kluky i holky, pro malé i velké, vše přehledně seřazené za skvělé ceny. Vybrat vhodný dárek nebylo nikdy snažší, tipy na dárky co zaujmou.

Stále jste si nevybrali? Pak zkuste naši sekci hraček a her -> ZDE <-
A jak že to velkou radost může dítě mít? Tohle video -> ZDE <- Vás přesvědči, že opravdu velkou.

Hodinky s vodotryskem
95 Kč75 Kč
Noční želvička
475 Kč179 Kč
Dotykové bubliny
125 Kč59 Kč
USB Plasma ball
USB Plasma ball
Skladem poslední kusy
215 Kč195 Kč
Balónkové vodní bomby 111 ks + nástavec
299 Kč129 Kč
Mystic 8 Ball magická koule
265 Kč209 Kč

Vybrat dárek pro dítě i teenagera bude hračka

Spojení dětí a dárků v dnešní době patří k sobě. Nenajdete dítě, které by s nadšením neočekávalo nadcházející narozeniny nebo svátek. Při výběru dárku je zásadní mnoho faktorů, které při výběru dárku berte v potaz. Zapomeňte na ohrané panenky, moderní autíčka nebo plastové hračky. Vsaďte na kreativní dárky, které zaujmou, potěší a neomrzí. Základním pravidlem je - v případě výběru dárků pro děti berte ohled na to, co dítě zajímá a jaká má přání.

Jak vybrat dárek pro dítě i teenagera?

1. Vyberte bezpečnou hračku

Pro větší děti nebudou problém menší kousky či rozebíratelná hračka. U malých dětí a batolat však nebezpečí vdechnutí či spolknutí berte vážně a vždy vybírejte vhodou hračku s ohledem na věk dítěte.

2. Nakupte hračku u prověřeného obchodníka

Při výběru hračky nebo jiné hry na kvalitní a léty ověřené výrobce, aby dítě nepřišlo do kontaktu se škodlivými látkami, které některé hračky mohou obsahovat.

Pro koho vybírám dárek?

1. Novorozeně a kojenec
Dárek pro právě narozené miminko je spíše dárkem pro jeho rodiče. Přece jen, měkký plyšák nebo hrající hračka dítě zaměstná a daruje pár chvil rodičům. Vsaďte na originální chrastítka nebo jednodušší hračky, které jsou příjemné na dotek a bezpečné. Základem je barevnost, zábavnost a vhodným doplňkem může být tlumený zvuk. Hračka nemusí být drahá ale musí díte zaujmout a poučit.
Obzvláště zde platí pravidlo o bezpečnosti materiálu.
S postupem věku můžete vsadit na oblečení, hračky určené pro učení malého kojence a časem potěší obrázkové knížky nebo jednoduché hrací pomůcky.
 
2. Batole
Ve věku do 3 let vezmou děti zavděk tahacím hračkám od autíčka po nářadí pro kutily. Hudební nástroje a krásné knížky, ty budou u batolat velmi oblíbené.
 
3. Předškolák i školák
Zásadní je budování povědomí o fungování světa, rozvoj motoriky a samozřejmě mozku. CD, encyklopedie i deskové hry jsou na programu dne. Nezapomeňte na hračky, které dítě využije i v budoucnosti. Dárky nemusí být drahé, zásadou je originalita a jedinečnost.
 
Tajný TIP na dárek
 
Dřevěné hračky frčí každý rok, jsou příjemné na dotek, živé a rozvíjejí představivost. Obnovitelné a hlavně, originální. Vsaďte na dřevěnou hračku i Vy.