Dárky pro UČITELE | Nafukovačky k vodě | Akce na Balíkovnu
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
59 produktů

Šperky

Krásné a elegantní šperky vhodné pro ženy. Věděli jste, že šperk, kam můžeme zařadit vkusné prsteny, náušnice i líbivé náhrdelníky, patří mezi způsoby, jakými ženy vyjadřují svou osobnost, vkus a styl. Podarujte svou ženu originální dárkem v podobě šperku. Ať už v podobě dárku k narozeninám, svátku či výročí. A nezapomeňte, každá žena miluje šperky.

A ke šperku patří kvalitní čokoláda. Zaručeně si ji vychutnáte ve společnosti drahé polovičky.

Prstýnek s emocemi
49 Kč
Albi Řetízek - Sestra
129 Kč
Náramek - čtyřlístek
Náramek - čtyřlístek
Skladem na centrále
49 Kč
Ahome Náramky - Navždy a Napořád
249 Kč229 Kč

Jak vybrat šperk pro ženu?

Na výrobu kvalitních šperků se může použít mnoho různých materiálů, může mít mnoho tvarů a velikostí a zejména pak, každý z nich je originální. Důležité pravidlo při nákupu šperků zní - doporučujeme zvážit níže uvedené informace a zabráni tak faux pas v podobě nevhodného dárku. Strefte se s námi do vkusu obdarované ženy.

Tipy jak vybrat vhodný šperk ženě

Následující tipy doporučujeme zvážit při volbě šperku, ať už k narozeninám nebo svátku. Rozhodně se zamyslete, než drahý šperk koupíte.

1. Typ vaší ženy

Zamyslete se, zda je vaše milovaná konzervativní nebo extravagantní typ. Položte si otázku, zda má ráda jemné malé šperky, nebo zajímavé výrazné kusy. Toto jsou zcela zásadní otázky, které si v úvodu výběru šperku nevyplatí opomenout. A pokud vaše partnerka šperky moc nenosí, vyberte jí něco jemného a elegantního současně.

2. Styl oblékání partnerky

Při výběru šperku pro vaši ženu je důležité zvážit styl, v jakém se obléká. Pokud má v oblibě jednoduché střihy šatů, neuděláte chybu jak s jemným, tak s výrazným typem šperků, ať už se jedná o klasický náramek či extravagantní náušnice.

Pokud však dává přednost výraznějším motivům na svém oblečen v podobě výrazných květů nebo dominantních puntíků, doporučujeme volit jemnější šperky s čistým jednoduchým designem tak, aby podtrhly její eleganci.

3. Barva šperku je zásadní

Víte, jakou Vaše partnerka miluje barvu? Pak do ní koncipujte i styl šperků. K černé můžete přiřadit jakoukoliv barvu šperku. Jinak byste měl vybírat šperky, které s jejím oblečením budou ladit. A proto nenápadně nahlédněte do jejího šatníku. Určitě nešlápnete vedle, koupíte-li čistý křišťál. Ten souzní s každou barvou a potěší i vaši ženu.

A pokud si ani přesto nevíte rady, sáhněte po oblíbené dárkové kosmetice. S námi vysněný dárek vyberete hravě, ať už šperk či vkusný doplněk.