Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
119 produktů

Dárky pro muže

Tipy na dárky pro muže

Zvolit vhodný dárek pro muže je těžké, co si budeme povídat. Naštěstí tu pro Vás máme zajímavé nápady a inspirace na ten pravý dar pro muže. Chce to něco neotřelého, vtipného a taky luxusního. V našem obchodě najdete plno žertovných, ale i praktických a hodnotných dárků pro muže. Pokud znáte jeho oblíbené hobby, dejte mu dárek přesně na míru jeho oblíbené činnosti. Případně zkuste některou ze žhavých novinek.

Ať už vybíráte dárek pro manžela, pro přítele nebo třeba dárek pro bratra, vyberte si v nabídce dárků pro muže ještě dnes. Neváhejte, zásoby se tenčí, dámy. Podtrhněte jeho jedinečnost, mají to rádi.

Jak vybrat dárky pro muže - s námi to zvládnete

Pamatujte na základní pravidlo, že nejen ženy, ale právě i muži rádi dostávají dárky. A věřte mi, muž má největ největší radost z dárku, který je překvapí a nadchne. Dost již bylo nudných kosmetických taštiček či košil. Ponožek a spodního prádla už má dost, co myslíte? Zkuste se inspirovat našimi tipy a nápad na originální i luxusní dárky speciálně pro muže.

Muži milují inovace a novinky, zkuste proto naši speciální kategorii věnovanou novinkám. Chcete mu darovat něco víc? Zkuste darovat štěstí. Není nic lepšího, než rozzářená tvář muže.

Při výběru dárku myslete i na okamžik, kdy obdarovaný převezme svůj dar. Hlavní je zajistit, aby obdarovaný mohl ve svůj den myslet po zbytek oslav jen a pouze na Váš dar, který jste pečlivě vybrali a s láskou darovali.

Poznejte, po čem muži touží

1. Každý muž si rád hraje

Nechte ho prostřednictvím dárku vrátit se na chvíli do dětských let, ať si hraje. Proč mu tedy nedopřát zábavu pro „velké děti“? Zkuste naše originální dárky nebo společenské hry pro radost.

2. Připravte mu originální párty

Tradiční předání dárků nad talířem cukroví či dortem, to už zažil mnohokrát. Nicméně co takhle mu připravit překvapení v podobě vlastní party.

3. Podpořte jeho koníčky

Ať už je Váš muž milovník vína nebo piva, vášnivý fotograf nebo myslivec, zkuste naši sekci hobby, kde načerpá inspiraci opravdu každý.

Od romantika po drsňáka, zvolte ten správný dárek u nás. Každý si vybere, máme vše skladem za skvělé ceny. Neváhejte a inspirujte se nápady na originální dárky.