Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h

Doprava a platba

U každého produktu je uvedeno předpokládané datum odeslání. Běžně bývají poté zásilky doručeny za 1-2 pracovní dny po odeslání, ale před Vánoci se tato doba může prodloužit.

Při volbě platby předem je zpoždění odeslání obvykle 1 den, kdy čekáme na připsání platby na náš účet.
Platba online platební kartou je provedena okamžitě.

  

Cena dopravy a platby

Způsob dopravy

Platba předem

Platba dobírkou

Doprava zdarma při objednávce nad

Osobní odběr Brno 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Výdejní místo Zásilkovna.cz 59 Kč 88 Kč 1500 Kč
-
Česká pošta - Balík Do ruky 89 Kč 128 Kč 1500 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu 82 Kč 121 Kč 1500 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny 59 Kč 88 Kč 1500 Kč
Přepravní společnost PPL 89 Kč 128 Kč 1500 Kč

 

 

Osobní odběr

Vyzvednutí zboží na našem výdejním místě v Brně, Rostislavovo nám. 7. V momentě nachystání Vaší objednávky obdržíte SMS i s číslem Vaší objednávky pro vyzvednutí. Zboží máte rezervováno po dobu 5 pracovních dní. Zboží není nijak baleno.

  

Zásilkovna.cz

Síť výdejních míst po celé České republice. Zboží expedujeme zabalené na výdejní místo ve Vašem městě. Zásilka je na výdejním místě běžně hned druhý den po odeslání a uložena k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Můžete si i lhůtu prodloužit.

 

Česká pošta

Zásilky posíláme jako Balík Do rukyBalík Na poštu nebo Balík Do balíkovny. Jsou běžně doručeny druhý den od odeslání na Vámi zvolenou adresu. V případě nezastižení je zásilka uložena 7 dní na Vaší poště.

  

Přepravní společnost PPL

Zásilky jsou běžně doručeny druhý den od odeslání na Vámi zvolenou adresu. V případě nezastižení nebo domluvy s kurýrem si můžete nechat balíček uložit na nejbližším výdejním místě ParcelShop. V některých městech se nově se doručuje dokonce i v sobotu.