Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
74 produktů

Dárky k 50. narozeninám

... oslavte 50. narozeniny s grácií

Vybíráte dárek k 50. narozeninám pro muže nebo ženu? Lámete si hlavu, který že z dárků je ten pravý? Přinášíme Vám tipy na ty nejzajímavější dárky, které můžete k padesátým narozeninám dát. Nechte se inspirovat nápady na originální dárek k padesátinám. Nakupte si dárky pro padesátníky u nás, vždyť 50. narozeniny je třeba pořádně oslavit. Chyťte s námi druhou mízu, užijte si svůj výjimečný den a u dárků od nás vzpomínejte na jedinečné chvíle svého života.

Jak vybrat vhodný dárek k 50. narozeninám?

Padesáté narozeniny jsou jedny z nejvíc slavených narozenin, kterých se máme tu čest zúčastnit. Ať už jako oslavenec, tak host. Zpravidla jsou přelomem v našem životě, kdy dalších 50 let minimálně nám většina hostů přeje. Proto i dárky k padesátinám jsou zpravidla vyšší hodnoty a originálnější.

Než se koukneme na jednotlivé tipy, pojďme se na chvíli podívat na to, jak by měl vypadat vhodný dárek k oslavě významného jubilea. 50. narozeniny bývají slaveny ve velké. I proto je vhodné dopřát si čas k výběru konkrétního daru.

Na co nezapomínejte při výběru, dárek k padesátinám by neměl připomínat věk oslavence. Naopak, dnešní padesátníci volí aktivní pohyb, sportují a na důchod ještě zdaleka nemyslí.

Dárek k padesátinám by měl být víc originální. Něco, co obdarovaný neočekává. Ostatně, zpravidla máme i větší rozpočet, než je běžné. Nebudeme si však lhát, vybrat takový dárek k 50. narozeninám je samozřejmě tvrdý oříšek. Díky našim tipům to však hravě zvládnete.

Dárky k 50 narozeninám pro muže i ženy

Ne nadarmo se říká, že v tomto věku si chceme ještěněco užít. A proto je vhodný dárek adrenalinový. Pro muže proto vsaďte na rychlá auta, střelbu ze zbraní či kurz přežití. Naopak, žena ocení luxusní wellness, celodenní kosmetickou péči či let balonem. Tak co, už víte, jak oslavíte 50. narozeniny?

Neváhejte a zkuste popustit uzdu své fantazii. Tak či tak, dejte si při výběru vhodného dárku na čas.