Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Dobble

Dobble

 
Ušetříte
50 Kč
Bežná cena: 399 Kč
Vaše cena: 349 Kč

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Dobble

Dobble je chytlavá společenská hra, která prověří váš postřeh a rychlost. Hodí se na jakoukoliv akci, ať už rodinnou sešlost, párty s přáteli či posezení v hospůdce. Dobble obsahuje 5 různých herních módů. Cílem je najít společný symbol na kartách a zbavit všech svých karet nebo jich co nejvíc posbírat. Ač to na první pohled možná nevypadá, hra je nenáročná, zábavná a rychlá. Přejeme příjemnou zábavu!

Díky praktické krabičce je hru možné vzít kamkoliv s sebou. Ideální pro krácení dlouhé cesty či na dovolenou. 


Počet hráčů: 2-8

Věk: 6+

Herní varianty:

  • Jedna karta se položí do středu stolu. Zbytek karet se rozdá mezi hráče. Hráči hlásí stejný symbol mezi svoji a středovou kartou a poté aktuální kartu odhodí na středový balíček. Kdo se první zbaví karet, vyhrál.
  • Každému hráči se rozdá jedna karta. Do středu stolu se položí zbytek balíčku. Hráči hledají stejný symbol mezi svojí a středovou kartou. Ohlášený stejný symbol bere kartu ze středového balíčku. Po dobrání balíčku si každý hráč spočíta své karty. Hráč s nejvyšším počtem karet vyhrává.
  • Každý hráč dostane jednu kartu tak, aby neviděl symboly. Poté svou kartou otočí a musí najít symbol mezi svoji a protihráčovou kartou. Ohlášený stejný symbol předává kartu danému spoluhráči. Hra končí jakmile má jeden hráč všechny karty v ruce. 
  • Do středu stolu se položí jedna karta a každému hráči je jedna karta rozdána. Hráči musí najít symbol mezi středovou kartou a kartou protihráče či jeho. Jakmile nalezne, tuto kartu si ponechá, ale středovou nachá na místě. Poté, co jsou všechny karty sebrány, středová se umístí dospod balíčku a rozdává se nové kolo. Když se dobere balíček, hra končí. Hráč s nejvíce kartami vyhrává.
  • Každý hráč obdrží jednu kartu. Zbytek balíčku se položí do středu stolu. Hráči hledají stejný symbol mezi středovou a protihráčovou kartou. Najde-li, položí středovou kartu na protihráčovu.
  • Hra končí dobráním balíčku a hráč s nejméně kartami vyhrává. Každá z těchto her má jiné bodové ohodnocení a vítězem je hráč, který má bodů nejvíce.