Vše o nákupu Kontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-17h
32 produktů

Vánoční dárky pro muže

Vánoční dárek pro muže pod vánoční stromeček

Také si nejste jistí, který z vánočních dárků vybrat pro Vašeho muže? Inspirujte se a načerpejte tipy na vánoční dárky v této sekci, kde na Vás čeká řada originálních dárků pro přítele, manžela, dědečka či strýce. Věřte nám, pánové budou nadšení z originálního dárku v podobě čokoládového nářadí, chladícího půllitru či golfu na toaletu.
Dárek na míru pro muže není lehké vybrat, zkuste to nyní s námi.

Potřebujete dárek pro tatínka nebo dědečka? Zkuste se podívat na naše originální tipy, léty prověřené, které potěší.

Nůž pro houbaře
189 Kč125 Kč
Kostky lásky svítící ve tmě
95 Kč58 Kč
Kreditní nůž
Kreditní nůž
Skladem
199 Kč48 Kč
Antistresové prso - střední
149 Kč59 Kč
Deska na rychloskládání oblečení
265 Kč179 Kč

Vánoční dárek pro muže - tipy na dárky

Každý rok je to vždy stejné - blíží se Vánoce a vybrat vhodný dárek pro muže je často nadlidský úkol. Pokud i Vy toužíte obdarovat svého partnera, tatínka nebo dědečka či strýce, inspirujte se u nás. Široké spektrum dárků, které jsou pečlivě vybrané na základě našich zkušeností.

Jak vybrat dárky pro muže?

To je často opravdu zapeklitý oříšek. Většina mužů často ani neví, co konkrétně pod stromeček chce. Jediné, na čem jim záleží je výjimečnost, tajemno a exkluzivita. No ale co si pod tím představit?

Nahlédněte do naší studnice nápadů. Přinášíme Vám celou řadu tipů a nápadů, jak potěšit muže vánočním dárkem a zbavit se pocitu nejistoty. Vybrané dárky jsou pečlivě otestovány a zaručujeme, že se při výběru nespálíte.

Dárky pro muže zpravidla řadí právě muži do několika kategorií, které si nyní pro představu představíme.

1. KATEGORIE - dárky praktické
Do této kategorie můžeme zařadit většinou nudné a ničím nevyčnívající dary v podobě ponožek, spodního prádla nebo kosmetických balíčků. A ruku na srdce, tyto dárky rozhodně nevzbudí takové nadšení a radost, že? A kdyby nebyl dospělý život tak plný povinností a starostí, hráli bychom si pořád.

2. KATEGORIE - hračky a společenské hry
Zábava, radost a smích, vzpomínky na dětství a sdílení pohody, právě tato atmosféra zavládne, pokud muži darujete netradiční a originální hru. To zní již lépe, co myslíte?

3. KATEGORIE - originální a vtipné dárky
Muži popustí uzdu své fantazii, zapojí všechny smysly a hlavně, zaujmou exkluzivitou a originalitou, což je cílem. A u vánočních dárků to platí dvojnásob.

Vyberte ten pravý a originální dárek pro muže spolu s námi.