Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
42 produktů

Vánoční dárky pro muže

... originální tipy na vánoční dárky pro muže

Také si nejste jistí, který z vánočních dárků vybrat pro Vašeho muže? Inspirujte se a načerpejte tipy na vánoční dárky u nás. Čeká vás řada originálních dárků pro přítele, manžela, dědečka či strýce. Věřte nám, pánové budou nadšení z vánočního dárku v podobě čokoládového nářadí, chladícího půllitru či golfu na toaletu. Dárek na míru pod stromeček pro muže není lehké vybrat, zkuste to nyní s námi.

Potřebujete dárek pro tatínka nebo dědečka? Zkuste se podívat na naše originální tipy, léty prověřené, které 100% potěší.

Stírací mapa Česká republika
599 Kč375 Kč
Noční košile - Nejsem starý
420 Kč380 Kč
Polštář sud piva
450 Kč290 Kč
Pivní pas
Pivní pas
Skladem poslední kusy
59 Kč49 Kč
Automatický Líný hrnek
490 Kč199 Kč

Vánoční dárek pro muže - tipy na dárky

Každý rok je to vždy stejné - blíží se Vánoce a vybrat vhodný dárek pro muže je často nadlidský úkol. Pokud i Vy toužíte obdarovat svého partnera, tatínka nebo dědečka, inspirujte se u nás. Pečlivě vybrané, léty ověřené. Takové jsou vánoční dárky od nás.

Jak vybrat vánoční dárky pro muže?

To je často opravdu zapeklitý oříšek. Sama s tím mám své zkušenosti a řeknu vám dámy, i já si občas už nevím rady. Většina mužů často ani neví, co konkrétně pod stromeček chce. Jediné, na čem jim záleží je výjimečnost, tajemno a exkluzivita. No ale co si pod tím představit? My jsme na to však přišli! A pár tipů, jak vybrat vánoční dárek, jsme pro vás s kolegyněmi sepsali.

Nahlédněte do naší studnice nápadů. Přinášíme Vám celou řadu tipů a nápadů, jak potěšit muže vánočním dárkem a zbavit se pocitu nejistoty. Vybrané dárky jsou pečlivě otestovány a zaručuji, že se při výběru nespálíte.

Dárky pro muže zpravidla řadí právě muži do několika kategorií, které si nyní představíme:

1. KATEGORIE - dárky praktické
Do této kategorie můžeme zařadit většinou nudné a ničím nevyčnívající dary v podobě ponožek, spodního prádla nebo kosmetických balíčků. A ruku na srdce, tyto dárky rozhodně nevzbudí takové nadšení a radost, že? A kdyby nebyl dospělý život tak plný povinností a starostí, hráli bychom si pořád.

2. KATEGORIE - hračky a společenské hry
Zábava, radost a smích, vzpomínky na dětství a sdílení pohody, právě tato atmosféra zavládne, pokud muži darujete netradiční a originální hru. To zní již lépe, co myslíte?

3. KATEGORIE - originální a vtipné dárky
Muži popustí uzdu své fantazii, zapojí všechny smysly a hlavně, zaujmou exkluzivitou a originalitou, což je cílem. A u vánočních dárků to platí dvojnásob.

Vyberte ten pravý a originální vánoční dárek pro muže spolu s námi.