Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
90 produktů

Vánoční dekorace

Tradiční vánoční dekorace domácnosti

Krásné a praktické svítící vánoční dekorace, kterými si vyzdobíte na vánoční svátky celou domácnost. Široká nabídka vánočních dekorací, pro ty nejkouzelnější svátky v roce. Zkuste se inspirovat například dárky do domácnosti. Ta pravá vánoční atmosféra s tipy a nápady od nás pro Vás. Nenechte vánoční výzdobu na poslední chvíli.
Udělejte si kouzelné Vánoce ještě dnes.

A nezapomeňte na celou Vaši rodinu, praktické tipy na dárky najdete -> ZDE <-

Jak vybrat vánoční dekorace?

Každý rok přemýšlíte, jak letos ozdobíte svou domácnost, čím letos překvapíte svou rodinu a přátele. Sepsali jsme pro Vás praktické tipy a nápad na vánoční výzdobu, které Vám ušetří čas i peníze. Ostatně, svátky vánoční jsou časem, kdy bychom se měli zastavit a užívat si ten jedinečný okamžik. A až Vás přestane bavit zdobení či Vám dojde inspirace, svolejte rodinu a užijte si chvíle nad společenskou hrou.

Výběr dekorací si zaslouží maximální soustředění

A tak se společně připravme, můžeme začít. Nicméně, nezapomeňte na své vlastní tajné představy a sny. Splnit si je můžete spolu s námi.

1. Vsaďte na tradice - síla tradičních Vánoc stále přetrvává
Každý sní vrátit se zpět do dětských let a jak lépe než tradičními vánočními ozdobami si připomenout své dětství a současně svým dětem představit období, kdy i Vy jste byli malí.
Velkou výhodou pro Vás je, že kromě tradiční bílé, zelené a červené jsou dnes moderní i decentní pastelové tóny, barvy kovu a samozřejmě stříbrná a zlatá.
Využijte přírodních materiály jako dřevo, keramiku nebo i papír. Zvolte z nepřeberných tvarů v podobě koule, hvězdičky, srdíčka a doplňte o tradiční andílky, lesní zvířátka i to prasátko pro štěstí.

2. Vánoční stromeček je základ
Ať už zvolíte živý či umělý, nezapomeňte na jeho výzdobu. Nejčastějí se v naší krajině zdobí smrk, borovice nebo jedle. Věděli jste však, že tradice zdobení stromku pochází z dnešního Německa? A co dát pod stromeček, to si ukážeme v naší sekci dárků pro celou rodinu.

Nezapomeňte však doplnit Vaši tradiční výzdobu o ty nejkrásnější vánoční ozdoby a dekorace, které si doma vlastnoručně vyrobíte s dětmi či Vaším partnerem. A za to je odměňte nádherným vánočním dárkem.