Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Alkoholová ruleta

Alkoholová ruleta

 
Vaše cena: 248 Kč
ks

Ihned k odeslání
Skladem 2 ks

Zboží odešleme dnes
Naše prodejna Brno dnes

Patří do kategorií

Alkoholová ruleta

Alkoholová ruleta je dokonalá párty hra, která se nejlépe hraje ve více lidech. Vzbudí v každém soutěživost a rozproudí zábavu večera. Určeno pouze pro dospělé!

Existuje několik variant her, ale pravidla si můžete vytvářet i vlastní.


1) Varianta - Poloviční abstinent: První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku, která určí číslo skleničky, již musí hráč vypít. Další hráči pokračují po jeho vzoru. Pokud se kulička zastaví na čísle s prázdnou skleničkou, má smůlu/štěstí a v tomto kole nepije. Pokračují další hráči a vítězem se stává ten, kdo vypije poslední skleničku.

2) Varianta - Studentská léta: První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku, která určí číslo skleničky, již musí hráč vypít. Další hráči pokračují po jeho vzoru. Pokud se kulička zastaví na čísle s prázdnou skleničkou, v tomto kole nepije. Jakmile však zbývají méně než 3 plné panáky, je nutné skleničky doplnit a začít další kolo. Vyhrává ten, kdo i po 25ti kolech ví, kolik mu je let, a kde pracuje.

3) Varianta - Ruský dřevorubec: První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Musí vypít všechny panáky, kromě toho, na kterém se zastavila kulička. Poté je nutno všechny panáky dolít a pokračuje další hráč. Vyhrává hráč, který trefí domů.

 

Obsah balení:

  • 16x sklenička (obsah cca 0,02 dcl)
  • 2 x kulička
  • ruletové kolo

 

Počet hráčů: 2- 8
Rozměr: průměr 29 cm