Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Člověče, napij se! 3+V.I.P.

Člověče, napij se! 3+V.I.P.

 
Vaše cena: 299 Kč
ks

Ihned k odeslání
Skladem 5 ks

Zboží odešleme dnes
Naše prodejna Brno dnes

Patří do kategorií

Člověče, napij se! 3+V.I.P.

Soubor dvou her Člověče, napij se! 3 a Člověče, napij se! V.I.P.


Člověče, napij se! 3

Herní plán představuje okruh blíže neurčeného městského centra. Hra je určena pro 2 – 6 hráčů. Každý má 4 figurky své barvy, které musí nasadit ze své hospody, projít s nimi herním plánem a všechny umístit do domečku. Komu se to podaří nejdříve, vyhrává. Cesta je plná nástrah a překvapení

 

Člověče, napij se! V.I.P.

V této verzi se hráči nacházejí v centru všeho dění a to přímo v jedné dobré, blíže neurčené hospodě. V.I.P. proto, protože je určena pro všechny V.I.P. hráče. Těmito „velmi důležitými osobami“ se v této hře myslí většina nás „obyčejných“, neméně důležitých lidí. Hra je určena pro 2 – 8 (případně i více) hráčů. Každý má jen jednu figurku, kterou musí projít od startu u vchodu do cíle k volnému stolu. Kdo dorazí první, je vítěz. Na hráče opět čeká spousta nástrah a překvapení.

Úkoly jsou vepsány přímo do políček, karty umístěné rovnou v herním plánu. K oběma hrám je nutné, aby si hráči přibrali dostatečné množství svých oblíbených nápojů (není součástí jedná se o deskovou hru)., nebo se přesunuli do míst, kde se podávají. Za každé vyhození a další sankce se totiž, jak název napovídá, pije.

Obsah balení:

  • oboustranné rozkládací hrací pole
  • 36x úkolová karta (dva archy A4)
  • 26x hrací figurka (4x žlutá, 4x červená, 4x modrá, 4x zelená, 4x bílá, 4x černá, 1x světle modrá a 1x růžová)
  • 1 figurka „láhev“
  • 1 kostka a návod ke hře (v CZ i v SK)