Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
64 produktů

Valentýnské dárky pro oba

Pro společně strávené okamžiky na Valentýna

Svátek všech zamilovaných - Sv. Valentýn se blíží, oslavte jej společně a darujte si dárek, co potěší Vás oba. Díky našim dárkovým tipům můžete svého milého překvapit a sebe potěšit. Nabízíme originální valentýnské dárky určené pro oba partnery. Užijte si výjimečný večer ve dvou. Vyberte si vhodné dárky pro společně strávené okamžiky ve dvou.

Věřte nám, že čokoláda může být tím pravým dárkem.

Tipy, jak strávit Valentýna - svátek zamilovaných - originálně ve dvou

Svátek sv. Valentýna je rozšířený po celém světě a poslední roky je oblíbeným svátkem i u nás. Valentýn je svátkem - oslavou lásky, kdy si zamilovaní mezi sebou vyměňují různé dárky od sladkostí až po plyšové medvídky. Originální romantická překvapení, co potěší a zahřejí obdarované u srdce.

Na Valentýna je zvykem, že muži darují vždy ženám rudé růže a nechybí sladké překvapení či příjemné chvíle u večeře. Naopak ženy kupují svým partnerům na oplátku originální dárek, s tématikou srdce nebo oblíbené činnosti muže. Víte však, že svátek Sv. Valentýna lze trávit se svou milovanou osobou i v pohodlí vašeho domova? Darujte si společný dárek, který potěší a zblíží Vás.

Originální Sv. Valentýn můžete mít i Vy

1. Společná večeře, klidně i s přáteli

Nechcete letos trávit svátek zamilovaných pouze ve dvou? Pak se inspirujte a uspořádejte večeři pro vaše nejbližší přátele a oslavte svou lásku ve společnosti Vašich blízkých.

2. Výlet z lásky bez nadsázky

Společně se zamyslete, kam vyrazit a kde strávit společné chvíle. A nyní Vám již nic nebrání. Můžete společně vyrazit na den na hor, do některého z krásných českých měst nebo třeba do přírody. A nezapomeňte si s sebou vzít originální společenskou hru

3. Romantický večer u filmu

Není nic jednoduššího, než připravit malé pohoštění, vybrat oblíbený film a strávit společné chvíle spolu. Pusťte si romantický film, lehněte si k televizi a užívejte si této krásné chvíle, kdy máte čas jen a jen pro sebe. A pokud hledáte něco nového, zkuste si připravit Vaše společné chvíle a promítněte si je před filmem. Tento "dárek" Vás bude stát jen trochu času a odměnou Vám budou vzpomínky na všechny krásné dny strávené společně.

Co ještě k svátku zamilovaných dodat? Ať už strávíte tento svátek - svátek Valentýna, jak chcete, hlavně si ho užijte společně s tím, koho máte rádi! Láska je po zdraví přece to nejdůležitější, co v životě máme. Pamatujte při výběru dárku, že slovo vyřčené z lásky a originální vyznání citů udělá často mnohem větší radost, než nejdražší dárek na světě.