Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
852 produktů

Vtipné hrnky a termosky

Pro radost i štěstí - hrnek darovaný

Originální hrnky a hrnečky s různými tématy a rozličných tvarů najdete pouze u nás. Hledáte-li vtipný hrnek pro maminku, dědečka nebo třeba vášnivého houbaře, pak jste tady správně. Vyberte si z naší široké nabídky i Vy. Z hrnků, které potěší opravdu každého pak chutná káva či čaj zcela jinak. Nevěříte? Pak to zkuste s námi a darujte krásný hrneček ještě dnes.

Stále tápete s výběrem vhodného dárku? Zkuste se porozhlédnout v naší nabídce dárků. Zaručeně si vyberete i Vy.

Jak vybrat originální hrnek

Také si kladete otázky, kdo všechno by rád dostal hrnek? V dnešní době plné technických dárků a šperků si osobně myslím, že hrníček darovaný z lásky za vás řekne tisíc slov. A co víc, každý touží darovat dárek, který bude dotyčný užívat každý den. Jedním z těchto dárků je právě hrníček.

Netradiční využití hrnečků

Nicméně, hrnek nemusí být jen nádobou na kávu či čaj. Pokud chcete originální hrnek využít netradičně, zasaďte do něj sazeničku oblíbené květiny, která bude těšit obdarovaného po celý rok.

Darujte jeden z nejpraktičtějších a nejoblíbenějších dárků s láskyplným věnováním. Vyberte si z naší nabídky hrnků a dozdobte jej originálně vlastním věnováním či krásnou básničkou.

Věděli jste, že hrnek lze využít i jako vkusný a originální jehelníček? Potřebujete jen velký čtverec látky, do kterého vložíte kus vaty a zauzlujete a poté zavážete. Tento uzlík pak vložte do hrnku a natlačte. Zapíchejte špendlíky, jehly a obvažte krásnou mašlí.
Tradiční hrnky lze využít v mnoha případech vcelku netradičně. Je jen na vás, jak moc si s výběrem dárku v podobě hrnku dáte záležet. Věřím, že naše široká nabídka dárkových hrníčků vás osloví. Vybírali jsme je na základě vlastních zkušeností v oblasti dárků a radost.
Neváhejte a nahlédněte pod ouška našim hrnkům v podobě vtipných hrnečků či originálních dárkových hrnků určených pro každého z členů rodiny. Popusťte uzdu fantazii, aby právě ten váš darovaný byl něčím výjimečný.