Vše o nákupu Kontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-17h
Vážení zákazníci, u každého produktu je uveden předběžný termín odeslání při okamžitém objednání. Je to v závislosti na aktuálním vytížení našeho skladu.
Od nás dostanete info v okamžiku odeslání zásilky a od každého přepravce do konce dne i kód pro sledování. Rychlost doručení je poté v průměru za 1-3 dny.
Akupresurní podložka s polštářkem

Akupresurní podložka s polštářkem

 
Ušetříte
100 Kč
Bežná cena: 890 Kč
Vaše cena: 790 Kč
ks

Ihned k odeslání
Skladem 3 ks

Zboží odešleme zítra
Vyzvednutí v Brně dnes

Patří do kategorií

Akupresurní podložka s polštářkem

Akupresurní podložka je výborným pomocníkem pro ty, které trápí ať už bolavé záda nebo mají sedavé zaměstnání. Díky této podložce můžete jakékoliv bolesti zmírnit. Akupresurní podložka je vyrobena na bázi tradiční čínské medicíny, kde se stimulují akupresurní body na celém těle. Dochází tak k úlevě od bolesti, snížení stresu a k celkové podpoře oběhového systému. Pomáhá zkrátka ke zlepšení toku energie a posílení těla.

Akupresurní podložka je opatřena plastovými masážními kolečky. Součástí sady je polštářek. Relaxovat a meditovat můžete kdekoliv, podložku si můžete vzít všude sebou. Podložka pomůže k: lepší podpora oběhového systému, zmírnění stresu, bolesti svalů, menstruačních potíží, poruch spánku, bolestí hlavy, bolestí zad a k celkovému zvýšení energie.

Obsah balení:

  • podložka
  • polštářek

Materiál: ABS, polyuretan
Rozměr: 66 x 40 cm, polštářek 36 x 16 x 11 cm