Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Bestway 52198 Vodní skluzavka SPEED 1 dráha

Bestway 52198 Vodní skluzavka SPEED 1 dráha

 
Ušetříte
91 Kč
Bežná cena: 450 Kč
Vaše cena: 359 Kč

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Bestway 52198 Vodní skluzavka SPEED 1 dráha

Zábava v zahradním trávníku v horkých letních dnech může být ještě atraktivnější. Vodní skluzavka SPEED s fontánou nejen garantuje spoustu radosti, ale také tučnou dávku zdravých outdoorových aktivit.

Vyrobeno z hladkého a pružného materiálu, je odolné proti poškození, takže jej můžete použít na jakémkoliv druhu trávníku nebo měkké půdy. Možnost napájení přímo ze zahradní hadice zvyšuje atraktivitu a zaručuje bezpečnou a hladkou jízdu. Díky dodávce vody se snižuje tření, což umožňuje rychlejší posunování a poskytuje ještě větší zábavu.

Na začátku je malá rampa s vodou, což Vám umožní dosáhnout ještě vyšší rychlosti. Hlavní skluzavka je dlouhá více než 5 metrů a je vybavena také postřikovači vody, aby se zabránilo zastavení při sjíždění. Zásobník bazénu na konci umožňuje příjemné a radostné zakončení každé jízdy. Vodní skluzavka zaručuje nejmladším amatérům vodní zábavy opravdu dobrou dávku vzrušení. Šířka skluzu zajišťuje bezpečnou jízdu pro jednu osobu. Sada obsahuje také opravu, která umožňuje provádět případné opravy v případě porušení.

Věk: 5 - 12 let
Materiál: PVC 0,22 mm
Rozměr: 549 x 82 cm, balení 28 x 23 x 6 cm