Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Sex? - Hra pro dospělé

Sex? - Hra pro dospělé

 
Vaše cena: 299 Kč
ks

Ihned k odeslání
Skladem více než 5 ks

Zboží odešleme zítra
Naše prodejna Brno zítra

Patří do kategorií

Sex? - Hra pro dospělé

SEX? Nenechte báječné erotické zážitky odehrávat jen ve Vaší fantazii… zpestřete a obohaťte svůj sexuální život! Máte rádi sex? I vše, co k němu patří? Vzrušující předehru? Netradiční praktiky? Zajímavé scénáře? Vynalézavé nápady? Jste připraveni na nová dobrodružství? Dalších otázek a otazníků by se jistě našlo hodně. Na všechny zřejmě odpovíte kladně.

S touhle hrou si můžete splnit své sny a tajná přání (i ta, o kterých ještě nevíte). Hra je určena pro dvojici - muže a ženu - v každé formě známosti. Ať jste dlouhodobí partneři, snoubenci, manželé, kamarádi či jste se před hodinou poznali.

Hra obsahuje dvě herní varianty: LIGHT (pro ty trochu nesmělé) a HARD (pro odvážné a bez zábran). V každé hře jsou desítky inspirujících, vzrušujících úkolů - jak na kartách, tak v herních plánech. Některé v originálním, netradičním podání. Hra má stříbrné dárkové zdobení - jako jediná svého druhu v tomto originálním provedení!

Hra obsahuje:

  • oboustranný herní plán (LIGHT+HARD)
  • hrací úkolové karty (4 archy A4)
  • 2 figurky
  • hrací kostku
  • návod ke hře v CZ i SK.

!!!Hra je určená osobám starší 18 let! Obsahuje erotický materiál včetně zobrazení nahých partnerských dvojic při sexu a sexuálních praktikách.!!!

Rozměr: krabice 33 x 23 x 3 cm