Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Náplně do 3D pera

Náplně do 3D pera

 
Ušetříte
31 Kč
Bežná cena: 59 Kč
Vaše cena: 28 Kč

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Náplně do 3D pera

Barevné náplně do 3D pera s LCD displejem - délka v balení 10 metrů.

3D pero díky kterému vytvoříte cokoliv nejen z Vaší fantazie. Pero funguje na principu tavné pistole. Z jedné strany se vkládá tuhý PLA materiál, který se uvnitř těla pera roztaví. Jedinečnost 3D pera spočívá již v jeho názvu, to znamená že se nemusíte omezovat pouze na plochu, ale svá díla můžete rozšířit i do třetí dimenze. Obsluha je velmi jednoduchá, takže tvořit s perem zvládnou s pomocí rodičů i děti.

Jak se 3D pero používá? Připojte adaptér pera do napájecího konektoru na konci pera a druhý konec zapojte do zásuvky. Následně se rozsvítí žlutá kontrolka. Šipkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvícení červené kontrolky se pero začne předehřívat. Poté, co kontrolka svítí zeleně, je pero připravené k použití. Do plnícího otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň v barvě, se kterou chcete tvořit. Přidržením spodní šipky na peru se začne náplň vtlačovat do šipky. Náplň se vytlačuje automaticky, při kreslení není nutné mačkat žádné další tlačítko. Pero se samo automaticky vypne po pěti minutách nečinnosti. Pro opětovné spuštění zmáčkněte tlačítko vpřed. Pro vyndání náplně nebo výměnu barvy náplně zmáčkněte tlačítko pro zpětný posun.

Co je to PLA filament? PLA je termoplastický polyester, který se vyznačuje dobrou pevností a stálobarevností. Jedná se o materiál ze kterého je vyrobena náplň do vašeho 3D pera. Základem pro výrobu tohoto materiálu jsou obnovitelné zdroje, jako například kukuřičný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je kolem 180°.

Rozměr: délka 10 m, průměr struny: 1,75 mm