Kouzelná hůlka pro malé víly. Hůlka svítivě bliká, hraje veselou, rytmickou melodii a jako kouzlem vytváří krásné bublinky, které se ve slunečním světle budou třpytit jako diamanty. Krásný design s motýlími křídly nadchne každou malou vílu, která s ní muže kouzlit.
Bublifuk funguje na tužkové baterie a má pouze jedno tlačítko, obsluha je tedy velice jednoduchá a zvládnou ji děti již od 3 let.
Kouzelná hůlka má doplňovací zásobník na bublinovou směs. Po jejím vypotřebování si můžete směs vyrobit doma, nebo použít jakoukoliv volně dostupnou směs z obchodu.
Jak na to? Vložte tužkové baterie (3×AA). Do vrchní části bublifukové hůlky zasekněte dekorativní křídla. Poté naplňte zásobník bublinovou směsí, vložte do něj hadičky, které vedou ze spodní části bublifuku, a zásobník zašroubujte.
Sada Bublifuk - Kouzelná hůlka obsahuje:
Věk: od 3 let
Napájení: 3x baterie AA (nejsou součástí)
Rozměr: 28,5 x 16 x 7 cm
Všechny produkty z kategorie
„Zboží jako vždy perfektně zabalené Široký sortiment Nakupuju opakovaně S obchodem maximální spokojenost“
„Rychlé dodání,spokojenost.“
„nevím“
„Jsem velmi spokojená,“
Copyright © 2009 - 2026, DárkyHry.cz, Všechna práva vyhrazena