Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Nahřívací polštářek RELAX PLUS

Nahřívací polštářek RELAX PLUS

 
Ušetříte
100 Kč
Bežná cena: 550 Kč
Vaše cena: 450 Kč
Zvolte variantu:

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Nahřívací polštářek RELAX PLUS

BAREVNÉ VARIACE SE MOHOU TROCHU LIŠIT DESIGNEM PRUHŮ NEBO ODSTÍNEM BARVY - DLE DOSTUPNOSTI LÁTKY.

Nahřívací polštářek do mikrovlnky ze špaldových semínek a pohankových slupek s vůní bylinek (levandule, máta, tymián, dobromysl, mateřídouška, meduňka, heřmánek). Semínka zlepšují délku výhřevnosti polštářku.

Použití: pro relaxaci, příjemné spaní, a na zklidnění zánětů.
Rozměr: 50 x 18 cm


Nahřívání: na slunci, na topení, v mikrovlnné troubě (výkon 700W po dobu 1,5 - 2 minuty)
Chlazení: polštářek dát do igelitu a na delší dobu do chladničky nebo mrazáku. Po použití je vhodné polštářek nechat vysušit.


Vnitřní obal i povlak jsou ze 100% bavlny.

Ohřátý přikládat na šíji, záda, klouby, břicho. Dodané teplo působí proti přepětí svalstva způsobené stresem, depresemi, chronickými bolestmi. Nahřátý polštářek přikládáme také před masáží, při relaxaci, po sportovních výkonech, při potížích s usínáním, na prokřehlé nohy, na průdušky, čelní dutiny, uvolní svalstvo a rozproudí krev, při problémech s krční páteří,uvolní, uleví od bolesti. Fantazii se meze nekladou.

Teplo zlepšuje prokrvení tkání a tím také jejich výživu. Zrychluje odplavení produktů metabolismu a zánětů. Nahřívací polštářek podporuje regeneraci a tiší bolesti způsobené revmatizmem, poraněním, artrózou či výrůstky. Je vynikajícím pomocníkem pro léčbu bolestí kloubů, kyčlí, ramen, zad, břicha a dalších partií lidského těla. Nahřívací polštářek lze rovněž použít u bolestivé menstruace, křečí v podbřišku nebo u bolestí žaludku. Osvědčil se také při bolestech břicha, nadýmání a kolice. Teplem tlumí bolesti kloubů a svalové tenze při chlamydiových infekcích.