Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Albi Kvído - Povídačky na cesty - Se školáky 7-10 let

Albi Kvído - Povídačky na cesty - Se školáky 7-10 let

 
Ušetříte
50 Kč
Bežná cena: 279 Kč
Vaše cena: 229 Kč
ks

Ihned k odeslání
Skladem 1 ks

Zboží odešleme zítra
Naše prodejna Brno zítra

Patří do kategorií

Albi Kvído - Povídačky na cesty - Se školáky 7-10 let

Krabička obsahuje 270 otázek k vzájemnému poznávání a povídání mezi rodiči a dětmi. Děti se učí zareagovat na běžné situace, se kterými se mohou setkat a dospělí vzpomínají na své zkušenosti z dětství. Na kartičkách děti procvičují paměť, postřeh, koncentraci, zpívání, grafomotoriku a fantazii.

Povídačky obsahují 40 obrázkových kartiček s otázkami a úkoly pro děti od 7 do 10 let. Kartičky jsou spojené kruhovou karabinou pro lepší manipulovatelnost a možnost vzít si je s sebou na cesty.

Hádanky rozvíjí:

  • slovní zásobu,
  • vzájemné poznávání v rodině,
  • správné reakce na běžné situace a problémy,
  • grafomotoriku,
  • koncentraci,
  • paměť,
  • vlastní fantazii při vyprávění.

Jak se Povídačky hrají? Děti i rodiče si v 1. části nazvané Povídej dávají otázky na vzájemné poznávání a povídání a tím prohlubují svůj vztah. Ve 2. části nazvané Dívej se reagují děti na otázky z obrázků zaměřené na pozornost a paměť. Ve 3. části se střídá vyprávění, zpívání, poznávání světa kolem nás, rozpoznávání co je správné nebo počítání při rozvoji finanční gramotnosti starších dětí.

Povídačky jsou doplněné mazacím fixem pro doplňování a dokreslování úkolů na rozvoj grafomotoriky a hlavně pro pro mazání a opětovné doplňování cvičení.

Vznikly ve spolupráci s odborníky na podporu komunikačních dovedností dětí, dále ve spolupráci s dětskou psycholožkou paní Androniki Valentovou a klinickou logopedkou paní Věrou Kopicovou.

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje male části - nebezpečí jejich spolknutí.

Počet hráčů: 2
Věk:  7+
Rozměr: 12,5 x 17,5 x 5,5 cm