Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Saturion - osudová hra

Saturion - osudová hra

 
Ušetříte
70 Kč
Bežná cena: 299 Kč
Vaše cena: 229 Kč

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Saturion - osudová hra

Je všechno jenom náhoda? Řídí naše kroky osud? Nebo je můžeme ovlivnit a dát jim svůj směr? Hra Saturion vám v mnohém napoví. Pokud nejste zarytí skeptici a ze zásady předem neodmítáte vše esoterické, zkuste… a přesvědčte se sami.

Hra je učena pro 1-4 hráče. Nechcete li svůj osud odkrývat před ostatními, můžete hru hrát i sami. Zajímavější je však hrát ve dvojici nebo v úzké skupině přátel či blízkých.
 

Součástí hry jsou desítky karet. saturionJen některé však cestou získáte. Není náhoda, které to budou. Připravil je pro vás člověk jménem Issarin Ktara. Karty obsahují poselství určená pouze vám. Říkají mnohé o vás - s čím se setkáváte, co cítíte, co vás trápí, k čemu se vracíte, kde se možná dopouštíte zbytečných chyb. Nepodceňujte význam žádné z těchto karet, vše se vás nějak dotýká. Nejsou spojeny jen s Vaší minulostí a přítomností. Pojednávají i o věcech příštích. O těch, které se ještě nestaly, a které můžete do určité míry ovlivnit. Není však důvod k obavám. Hra vás nechce vystrašit, ale pomoci vám. Issarin přináší nejen poselství, ale i naznačuje, jak s daným zjištěním naložit.

 

V balení hry se nachází KOSTKA, se kterou Issarin přišel do kontaktu, které se dotknul. Má zvláštní magický účinek. Na dálku tak přejde část jeho pozitivní energie i na vás. Navíc její hody nebudou tak náhodné, jak by se mohlo zdát. Zní to možná neuvěřitelně, ale některé věci opravdu fungují. Pokud na to přistoupíte, stanete se i vy součástí vyšší hry.

 

Obsah balení:

  • rozkládací hrací deska
  • 48 karet (dva archy A4)
  • 4  hrací figurky
  • kostka
  • návod ke hře (v CZ i v SK)

 

Rozměry: krabice 33 x 23 x 3 cm