Nafukovačky k vodě | Akce Letní výprodej | Doprava ZDARMA od 1500 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
116 produktů

Dárková káva a čaj

Originální dárek v podobě kvetoucího čaje či prémiová BIO zrnková káva potěší každého. Pokud máte doma i Vy milovníka dobré kávy nebo čaje, pak jste tu správně. Vyberte si z naší bohaté nabídky ještě dnes. Vybírejte dárky, které voní a chutnají z pohodlí domova. Vymyslet dárky pro milovníky kvalitního čaje nebo kávy už nemusí být složité, nahlédněte do našeho sortimentu a vyberte je spolu s námi.

A nezapomeňte na originální hrnek! Věřte nám, že dárkové hrnky zaručeně zaujmou.

Jak vybrat kávu? Jak vybrat čaj?

Věděli jste, že podle způsobu zpracování čajových lístků se rozlišuje několik druhů čaje (zelený, oolong, černý, bílý či aromatizovaný). Čaj se cení nejen pro povzbuzující účinek kofeinu, ale zejména pro obsažené antioxidační látky. Naopak, tradiční bylinné čaje doporučujeme užívat pouze v době daného problému po dobu několika měsíců.

Ač to jistě tušíte, káva je nejčastěji konzumovaným nápojem v našem životě. Kofein obsažený v kávě je nejběžněji konzumovanou psychoaktivní látkou. Proto doporučujeme zkombinovat dárek v podobě čaje a kávy;-) Vsaďte ovšem na kvalitu v podobě prémiové kávy, která potěší chuťové pohárky obdarovaného.

Kvetoucí čaje

Pokud nevíte čím potěšit Vaše blízké, zkuste to s těmito kvetoucími čaji. Čaj je slisovaný tak, aby když jej dáte do hrnku či konvice a zalijete teplou vodou, tak tento čaj v podstatě rozkvete. Přímo před Vámi rozkvete, budete mít nejen výborný čaj, ale i lahodí oku. Můžete tak okouzlit návštěvu při podávání čaje. Nejlépe vyniknou tyto kvetoucí čaje v průhledné konvičce nebo hrníčku.

Nabízíme také klasické sypané čaje balené v originálních dárkových krabičkách.

Bio zrnková káva s prvotřídní kvalitou

Všechny nabízené kávy jsou z Biologického zemědělství. Káva vlastní certifikaci pro BIO produkt. Tato kvalitní káva se vyrábí v pražírně ve francouzském Bordeaux.