Dárky pro UČITELE | Akce Balíkovna jen za 54 Kč
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Hlavolam Intellect Ball - 208 překážek

Hlavolam Intellect Ball - 208 překážek

 
Vaše cena: 239 Kč

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Hlavolam Intellect Ball - 208 překážek

Originální hlavolam Intellect Ball ve velikosti 208 překážek je jeden z nejlepších a nejzábavnějších hlavolamů poslední doby.
 
3D hlavolam - návykový míč skrývá uvnitř plastové koule neuvěřitelné bludiště, ve kterém hráč musí navigovat malou ocelovou kuličku přes obtížné a záludné překážky.Bludištěobsahuje celkem 208 zajímavých překážek (bodů), přes které musíte postupně projít a tři kontrolní pozice. V případě nezdaru nemusíte začínat vždy od úplného začátku, ale pokračujete třeba od dvojky.
 
Princip hry je velmi jednoduchý – naklánět a otáčet průhlednou kouli (až o 360°) a provést tak kuličku přes všechny nástrahy až na samotný konec bludištěNeváhejte a prověřte svou trpělivost, prostorové myšlení, motoriku a koordinaci. Zabaví na dlouhé hodiny všechny děti i dospělé se špetkou smyslu pro zdolávání výzvy. 

Historie hlavolamů

Moderní obor hlavolamů, kam spadá i námi nabízený Intellect ball, se prudce rozvíjí každým dnem. Na trhu se objevují nové hry, mechanismy a časopisy s cílem zachovat intelektuální schopnosti člověka v dobré kondici, rozvíjet logické myšlení a podpořit trpělivost a soustředění.Věděli jste, že některé hlavolamy jsou známy už z dávné minulosti. Originální logické hádanky byly objeveny na stěnách egyptských pyramid, ve starodávných řeckých svitcích a na jiných historických památkách. Za dobu rozkvětu ve středověké historii hlavolamů lze považovat období konce IX. století.

Obrázky jsou orientační, barevně a designově se produkt může lišit.

Rozměr: krabice 22,5 x 19,5 x 20 cm

 

Ilustrační video: