AKCE s kódy: DIAMANT15 na Diamantové malování | PUZZLE10 na Puzzle
Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Dětský stan zámek 140cm modrý

Dětský stan zámek 140cm modrý

 
Ušetříte
111 Kč
Bežná cena: 690 Kč
Vaše cena: 579 Kč
ks

Ihned k odeslání
Skladem více než 5 ks

Zboží odešleme pozítří
Naše prodejna Brno pozítří

Patří do kategorií

Dětský stan zámek 140cm modrý

Stan pro děti je skvělý a kreativní hračka na čas doma i mimo něj. Tento stan je nepostradatelným doplňkem během dětské hry. Má šestihrannou základnu, má šest vstupních otvorů a kuželovou střechu.

Charakteristikou hraček je atraktivní vzhled. Vchody jsou pokryty poloprůhlednými závěsy, které dokonale zapadají do zbytku stanu. Závěsy lze nastavit mnoha způsoby za použití ozdobných stuh, které tato řešení spolu s bowknoty přispívají k bohatší a roztomilější době hraní.

Velikost domu hraček umožňuje, aby se pár dětí dovnitř dostalo současně nebo do něj vešlo mnoho plyšáků, polštářů a dalšího příslušenství, což zajišťuje pohodlí a spokojenost. Je ideální pro sourozence nebo dvojčata nebo pro dítě, aby si hrálo se svými přáteli.

Úžasný dům hraček se doporučuje pro chlapce i pro dívky. Výrobek je ideální pro umístění uvnitř i v přírodě, například do zahrady nebo do parku.

Charakteristikou stanů je jejich snadné a rychlé složení. Nevyžaduje technické zkušenosti ani žádné další nástroje. Rám s metodou montáže trubice „do sebe“ umožňuje jej rychle a snadno demontovat.

Rozměr: 140 x 135 cm

Ilustrační video: