Vše o nákupu Kontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-17h

Výdejní místa

Využijte možnosti osobního odběru zboží přímo na naší prodejně v Brně nebo v jednom z výdejních míst sítě Zásilkovna.cz.

 

Osobní odběr prodejna Brno

Zboží objednané v e-shopu si můžete vyzvednout přímo na naší prodejně na ulici Purkyňova 86, Brno. Zboží se snažíme chystat průběžně během dne. Většinou jsou objednávky k vyzvednutí již v den objednání. O připravení objednávky k vyzvednutí budete informováni e-mailem i sms zprávou.

Zásilky jsou u nás rezervovány po dobu příštích 5 pracovních dní, kdy se můžete objednávky vyzvedávat v pracovní době od Po-Pá 9-17 hodin.

 

Síť výdejních míst Zásilkovna.cz

Zboží objednané v našem e-shopu si můžete vyzvednout v jedné z následujících poboček sítě Zásilkovna. My zásilku zabalíme, kurýr ze Zásilkovny v Brně si balíčky vždy odpoledne vyzvedne a druhý pracovní den, pokud je vše bez komplikací, je zásilka připravena na Vámi vybrané pobočce k vyzvednutí. Zásilkovna Vás bude informovat sms i e-mailem v okamžiku připravení zásilky k jejímu vyzvednutí.

Výhodou je nízká cena doručení, rychlost , dlouhá otevírací doba poboček a hlavně velké množství poboček po celé České republice.


Aktuální seznam poboček naleznete v košíku po vložení zboží.