Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Kompletní dárková sada - bílý čaj Jumbo

Kompletní dárková sada - bílý čaj Jumbo

 
Ušetříte
100 Kč
Bežná cena: 829 Kč
Vaše cena: 729 Kč

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Kompletní dárková sada - bílý čaj Jumbo

Dárkové balení kvetoucích bílých čajů se skleněnou konvičkou.

Kvetoucí čaj je čaj vázaný do kulovitých oříšků. Tajemstvím vázání čajových lístků do těchto unikátních uměleckých dílek vládne jen úzká skupina čínských mistrů, proto je kvetoucí čaj tak vzácný. Uvnitř každého oříšku kvetoucího čaje je vázaný květ různých barev a velikostí. Kvetoucí čaj se rozvine, pokud ho vložíte do nádoby, nejlépe skleněné, s horkou vodou. Horká voda způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat a uvolní květ, který se skrývá uvnitř.

Pravý kvetoucí čaj je vyroben pouze z těch nejlepších lístků bílého a černého čaje. Bílý čaj Yin Zhen (Stříbrné jehličky) je pojmenován po stříbrných jehličkách, které jsou uvnitř poupat této rostliny. Yin Zhen, který je základní surovinou pro výrobu kvetoucího čaje, je velice vzácný. Sbírá se ručně a pro výrobu kvetoucího čaje se vybírají jen ty nejlepší lístky. Neopakovatelný zážitek z čaje je zajištěn vysokou kvalitou čaje a přísným výběrem lístků, které se vážou. Pouze jehličky z ještě nevykvetlých poupat mohou sloužit pro výrobu pravého kvetoucího čaje.

Stejně jako černý nebo zelený čaj i tento král mezi čaji obsahuje tein. Jemná chuť a nezaměnitelné aroma z něj dělají celosvětově nejžádanější čajovou záležitost. Čajové květy jsou dokonce vhodné ke konzumaci! Tento kvetoucí čaj splňuje nejpřísnější normy Evropské unie (EG) Nr. 396/2005 o maximálním možném množství obsažených pesticidů a je tím nejkvalitnějším kvetoucím čajem k dostání na českém trhu!

Balení obsahuje:

  • 3x kvetoucí čaj Jumbo (každá kulička váží 14 gramů)
  • 1x konvička Creano Jumbo 1,5 litrů

Příchutě čajů uvnitř balení: 1x Jasmínové nebe (vúně jasmínu s vanilkovým aroma), 1x Slunovrat (měsíček s citrónovým aroma), 1x Mangová perla (růže stolistá s citróno-mangovým aroma) Jeden čaj je určený pro vylouhování v 1,5 litrů vody. Tento postup lze s daným čajem 2-3x opakovat.