Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
produktů

Dárkové růže

... není krásnějšího daru, než-li květina

Originální, ručně vázané kytice dárkových růží z přírodního materiálu. Jsou vyrobeny z březového dřeva a na první pohled vypadají jako živé, právě utržené ze zahrádky. Tyto dřevěné růže nadchnou obdarovaného a navíc, tento dárek vydrží na památku déle než 14 dní. NPřekvapte svou partnerku ještě dnes. Naše růže vydrží věky.

Litujeme, nebyly zde nalezeny žádné produkty

Jak vybrat tu pravou květinu, včetně růží

Vybrat vhodnou kytici růží, to je velká věda. Své pocity a city nejlépe vyjádříte pomocí nějaké kytice. A co třeba rovnou vybrat krásnou kytici růží. Výběru květin na základě citů vůči druhé osobě se ríká květomluva, neboli vyjádření citů pomocí květin. Tento pojem vznikl již ve Sředověku v harémech a poté se dostala až na anglický dvůr. Spolu s květinou darujte dárek z lásky či vneste trochu erotiky do vašeho vztahu.

Co vyjadřuje barva květin - květomluva

Oblíbený termín květomluvy vyjadřuje tisíce slova a v ten pravý okamžik umí vykouzlit ta správná slova v době, kdy nám docházejí. Pojďme se podívat, co jednotlivé barvy v květomluvě znamenají.

1. Červená barva květin

Kytice v červené barvě vyjadřuje lásku, romantiku a vášeň mezi partnery. Věděli jste, že kytice červených růží je také nejčastěji darovanou kyticí v životech lidí? V našem životě platí, že červené růže jsou sázka na jistotu. Není třeba dodávat, že snad není jediné ženy, které by se nelíbily.

2. Růžová kytice květin

Květiny v růžové barvě, vyjádří darované osobě lásku, ale taktéž vděk a ocenění. Kytice růžových růží je symbolem romantické duše, která vyjadřuje soucit a sounáležitost. Růžové růže pak symbolizují vytříbený vkus a eleganci.

3. Bílé květiny

Kytice plná bílých květin bývá nejčastěji symbolem svatebním, ale lze ji darovat také například k narozeninám či jiným významným událostem v našem životě. Jakákoliv bílá květina obecně symbolizuje mládí, čistotu a nevinnost. Muž i žena bílou květinou vyjadřuje věrnost a opravdovou lásku k druhé osobě.

Nyní již znáte květomluvu a nejoblíbenější barvy. A proto vám radíme, řekněte to květinou. Nyní již víme, že každá květina nese vlastní řeč a pomůže vám vyjádřit myšlenky, které z nějakého důvodu nechcete vyslovit nahlas či nemůžete najít ta správná slova.