Vše o nákupu Kontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-17h
5 produktů

Dárkové růže

Originální, ručně vázané kytice dřevěných růží z rakouského Štýrska z přírodního materiálu. Jsou vyrobeny z březového dřeva a na první pohled vypadají jako živé, právě utržené ze zahrádky. Tyto dřevěné růže nadchnou obdarovaného a navíc, tento dárek vydrží na památku déle než 14 dní. Netrapte se sušením růží, kupte originální kytici růží ze dřeva. Překvapte svou partnerku ještě dnes. Naše růže vydrží věky.

A k růži kupte vkusný a praktický dárek z lásky, který potěší. Najdete jej -> ZDE <-
Jak dřevěná růže vzniká? Podívejte se s námi na její výrobu ve videu -> ZDE <-

Jak vybrat tu pravou květinu, včetně růží

Vybrat vhodnou kytici růží, to je velká věda. Své pocity a city nejlépe vyjádříte pomocí nějaké kytice. A co třeba rovnou vybrat krásnou kytici růží. Výběru květin na základě citů vůči druhé osobě se ríká květomluva, neboli vyjádření citů pomocí květin. Tento pojem vznikl již ve Sředověku v harémech a poté se dostala až na anglický dvůr. Spolu s květinou darujte dárek z lásky či vneste trochu erotiky do vašeho vztahu.

Co vyjadřuje barva květin - květomluva

Oblíbený termín květomluvy vyjadřuje tisíce slova a v ten pravý okamžik umí vykouzlit ta správná slova v době, kdy nám docházejí. Pojďme se podívat, co jednotlivé barvy v květomluvě znamenají.

1. Červená barva květin

Kytice v červené barvě vyjadřuje lásku, romantiku a vášeň mezi partnery. Věděli jste, že kytice červených růží je také nejčastěji darovanou kyticí v životech lidí? V našem životě platí, že červené růže jsou sázka na jistotu. Není třeba dodávat, že snad není jediné ženy, které by se nelíbily.

2. Růžová kytice květin

Květiny v růžové barvě, vyjádří darované osobě lásku, ale taktéž vděk a ocenění. Kytice růžových růží je symbolem romantické duše, která vyjadřuje soucit a sounáležitost. Růžové růže pak symbolizují vytříbený vkus a eleganci.

3. Bílé květiny

Kytice plná bílých květin bývá nejčastěji symbolem svatebním, ale lze ji darovat také například k narozeninám či jiným významným událostem v našem životě. Jakákoliv bílá květina obecně symbolizuje mládí, čistotu a nevinnost. Muž i žena bílou květinou vyjadřuje věrnost a opravdovou lásku k druhé osobě.

Nyní již znáte květomluvu a nejoblíbenější barvy. A proto vám radíme, řekněte to květinou. Nyní již víme, že každá květina nese vlastní řeč a pomůže vám vyjádřit myšlenky, které z nějakého důvodu nechcete vyslovit nahlas či nemůžete najít ta správná slova.