Vše o nákupuKontakty
Nahoru
Volejte 511 115 070
V pracovní dny 9-16h
Space Rail GLOW svítící Level 2 - 10m

Space Rail GLOW svítící Level 2 - 10m

 
Ušetříte
100 Kč
Bežná cena: 650 Kč
Vaše cena: 550 Kč

Vyprodáno

Informujte mě, až bude zase skladem

Vyplněním souhlasím se zasláním informace o dostupnosti na uvedený email.
Více o zpracování osobních údajů

Patří do kategorií

Space Rail GLOW svítící Level 2 - 10m

Stavebnice Space Rail je kreativní hračka pro malé i velké, která spolehlivě zabaví na spoustu hodin. Pomocí součástek lze sestavit až 10 m dlouhou dráhu plnou zatáček, stoupání, klesání a různých vývrtek, jak jen fantazie dovolí. Pak už stačí jen vypustit kuličku a sledovat, zda je vaše stavba natolik bezpečná, aby kulička nevyletěla mimo dráhu. Součástí je také unikátní automatický výtah na kuličky. Pomocí nekonečného přestavování dráhy můžete ovlivňovat rychlost kuličky. Cílem je sestavit dráhu tak, aby kulička mohla svištět maximální rychlostí, aniž by vypadla. Stavebnice nabízí také možnost libovolného rozšíření pomocí kombinace dalších stavebnic. A pozor! Stavebnice ve tmě svítí!

Rozšiřte si povědomí z oboru fyziky, kinetiky a mechaniky! Maminky, tuhle hru budou vaši kluci milovat, ať už manžel či syn.

Dráha je dostupná také v několika délkách/obtížnostech.

Doporučený věk: 15 +
Level obtížnosti: 2 

Obsah balení:

  • součástky na sestavení až 10 m dlouhé dráhy
  • 30 cm vysoký automatický výtah
  • kovové kuličky
  • obrázkový manuál

 

 

SpaceRail stavebnice umožňuje sestavit 10 m kuličkové dráhy, poskytující Vám miliony možností. Dopřejte si skvělou kreativní zábavu na celé hodiny, a to díky automatickému výtahu na kuličky. Pomocí přiložených součástek můžete sestavit celou dráhu, nastavíte rychlost kuličky, úhel zatáček i časování. Rozšiřte si a získejte i nové zkušenosti z oboru fyziky, kinetiky a mechaniky.

 

Vaším cílem při sestavení dráhy je vytvoření dokonalé soustavy zatáček, klesání nebo stoupání, aby kulička svištěla maximální rychlostí a současně neopustila svoji dráhu. Záleží jen na Vaší fantazii. SpaceRail Vám nabízí libovolné rozšiřování dráhy pomocí kombinace více stavebnic.

 


Obsah balení:

  • 10 m dlouhá dráha
  • svítící dráha
  • 30 cm vysoký automatický výtah na baterie
  • kovové kuličky
  • obrázkový manuál